Dopisy, které nikdy nepošlu..

Milý Šipošku ;)

27. února 2013 v 11:12 | Dee
Tak když jsi měl tak rád ty dopisy co jsem ti tu kdysi psala, tak teďka ti bude určený ještě jeden, ikdyž ten určitě nebude tak milý a krásný jako kdysi, ty hajzle jeden!
Jsi zmrd, fakt že jo! Kolika lidem už si ublížil a tebe to nesere, ještě se tím v podstatě chlubíš a všem vykládáš jak tě nechápou a nic neví. Panebože, fakt nemáš věk na to aby ses choval jak pubertální 13tka, ikdyž tobě je to nejspíš úplně fuk a nejebe tě to. Ale možná by ses nad sebou měl zamyslet, to nevidíš tu přetvářku kolem tebe? Jak se všichni tváří jako strašně dobří kamarádi a přitom na tebe každý druhý nadává a jen čekám kdy ti někdo z nich rozbije opět držku, ještě mu pak půjdu pogratulovat :) jo,a víš co mě hrozně dostalo? Jak ze sebe furt děláš hrozného chudáčka od té doby jak jsi jednou dostal od Wolfa, no dostal. To se snad ani říct nedá xD a to nošení té ortézy v podstatě doteď kvůli zlomené ruky, kterou ti zlomil údajně Dejv s Karťasem. Dyť je to už skoro půl roku, ty vole! :D Občas si říkám že je škoda že to byla jen zlomená ruka ;D
Jo, a seš zmrd! Fakt že jo, ze mě si udělal tu největší kurvu a sám jsi mnohem horší. Nebo snad máš pocit že střídám kluky co dva týdny a každému říkám že ho miluju? Já ani ne.
Neříkám že jsem svatá, věř že té akce s tebou lituju jak cyp, snad nejvíc v životě. Ani kdysi mě to tak nesralo, to jsem v podstatě nevěděla co jsi za svini a kreténa. Teďka to vím a stejně jsem to udělala, jsem blbá.
A na tom meření jsem se taky nezachovala nejlíp, ale zrovna ty docela víš jak to s někerýma lidma mám nebo už asi nevíš. Nejspíš si zapomněl na všecky ty dny kdy jsme byli jak sourozenci, blbli jsem tak jak to jde jen s tebou. Jenže toho nelituju! Těch kokotin s tebou jo!
Ale co už, mě to chybět nebude, tobě taky ne. Takže jsem všichni spokojení.
Ale některé věci měly zůstat jen mezi náma, čuráku. Fakt že jo! Ale dobrý, pěkně se bav s člověkem který na tebe nadával a neměl tě rád, stejně jako ty ho.
Ani jednoho z vás nepotřebuju, nemám zapotřebí se bavit s lidma kteří si o mě myslí že jsem kurva aniž by věděli jak to je.
Stejně seš hajzl, doufám že aspoň Terce neublížíš blbečku jeden. Ikdyž stejně všichni víme že to tak bude, že seš zmrd, že jí nakecáš jak ji miluješ, zamotáš ji hlavu, povykládáš jí jak se kvůli ní změníš a podobně, ona ti naletí a pak bude zas jen dojebaná.
Doufám že jednou přijde doba kdy se buď vzpamatuješ nebo už všecky holky dají na rady ostatních a nenaletí Ti!
Skončil jsi u mě ;) na furt, a tentokrát vážně :D
Hahaa, a doufám že ti ty vlasy už nerostou xD zas vypadáš jak píča :D
A všichni víme že kdyby se do tebe Hanzi nepustil tak to neuděláš, docela srab jsi,no. A máš akorát tak hubu plnou kecu xD

Because I love you..

15. ledna 2013 v 16:43 | Dee
Omlouvám se všem komu jsem kdy ublížila :( ale hlavně tobě lásko ♥
Nic jsem s ním neměla ani nikdy už mít nechcu, chcu jen tebe..
Pitomé fotky, zasrané, hnusné, zkurvené. Už nepiju bez tebe :( aby se nemohlo stát něco takového, protože tě chápu, až moc dobře. Šílela bych, kdyby ses tak fotil s nějakou holkou, ikdyby to byl kdokoli.
Nikoho jiného v hlavě nemám, nechcu mít. Nevyměnila bych tě, nechcu si tě nechat utéct.
Jen můj budeš a na dost dlouho.
Nenávidím svůj talent všecko zkazit a zklamat všecky okolo sebe.

Milovaný..

3. srpna 2012 v 20:14 | Dee
Pořád naivně doufám, že to všechno je jen hnusný sen. Celé ty čtyři dny u tebe, to všechno předtím, to že si už ani nevěděl co mi psát. Prostě to všecko co se děje, furt doufám že to nemyslíš vážně, že najednou prostě napíšeš : "Princezno, potřebuju tě." Nebo rovnou konečně přijdeš za mnou když tak moc prosím.
Ale něco ve mě mi už na druhou stranu říká že tohle už je fakt konec, nejde se mi s tím smířit. Připadám si stejně jako ty v zimě, už přesně vím jak ti bylo. Taková bezmoc s tím něco udělat, když se ten druhý už rozhodl. Takoé zoufalství, že ani nevíš co dál, jak prostě žít bez toho druhého.
Jen celé dny sedím doma a nic nedělám, ven nejdu, protože jsem furt byla jen s tebou, a tak mi to vyhovovalo, nechtěla jsem a ani to nechcu jinak. Na nikoho jiného nemám náladu, tak furt prosím ať přijdeš za mnou. Jenže ikdybys přišel, tak už to nebude ono. Nevím pořádně ani proč, jen tuším, a taky tomu nechcu uvěřit že to tak je, že se vůbec něco takového stalo.
Nechápu to, prostě ne. Dyť jsi mě tak potřeboval, ještě nedávno a já tebe, ikdyž jsem si namlouvala že ne, chtěla sem to skončit, ale nenašla sílu to nakonec udělat. Potřeboval jsi mě v těch chvílích, tak jak já teď potřebuju tebe, jenže já tu pro tebe byla. Ty pro mě už ne.
Nevím jak to se mnou teďka vůbec bude, jak budu fungovat dál. To ty jsi mě držel od všech těch sraček a ikdyž to tak často nevypadalo, ve výsledku jsem za to hrozně ráda, takový život jako s tebou jsem předtím nezažila. Jen nevím jestli do toho teď, když už mě nebudeš držet, tak jestli do toho všeho nespadnu znova. Nechcu, ale vlastně nic jiného krom toho a tebe neznám. A s tebou mi bylo líp, o hodně moc.
Tak snad se to jednou třeba srovná, nebo si najdeš tu svoji vysněnou princeznu, kterou budeš milovat doopravdy a budeš tady pro ni dycky, když tě bude potřebovat.
A jak dopadnu já, to je jen ve hvězdách...

Kde si?

7. června 2012 v 14:01 | Dee
Jebeš na mě, omlouvám se za ty slova, ale je to tak a líp se to popsat nedá. Nevím co se děje, co ti zas přelítlo přes nebo proč na mě prostě kašleš. Nevím co kde a hlavně s kým provádíš, nevěřím už tomu že jsi u kamaráda a podobně. Prostě tomu nejde věřit. Dyť vždycky když jsi byl s ním, nebo poletoval někde venku tak sis našel čas mi odepsat, nebo sám od sebe napsat něco hezkého.
A teď, neodepisuješ celé odpoledne, naposled když si takhle nepsal tak si byl s madame Rezavou. Tak asi proto mě napadají takové myšlenky.
Potom celé dopoledne napíšeš tři zprávy a tím to končí, a ještě se vykašleš na to že jsi mě měl počkat po škole. Ikdyž, ty jsi řekl možná a to u tebe už vždycky znamená ne.
Kde se ztratil ten můj milovaný kterého znám? Ten který na mě byl vždycky naštavaný když sem dala přednost kamarádce před ním, když sem mu pořadně neodepisovala, ten který chtěl být co nejčastěji se mnou. Kde si?
Prohodili jsem si role, úplně. Teď jsi to ty, ten který se chce bavit, chce být s kámošema... Ne, nejsem na prvním místě a dost pochybuju že někdy ještě budu. Nevěřím tomu, vždycky se stane něco co mi tu představu zkazí.
Myslím že ti vadí to jaká teď sem, jak si tě hlídám, jak tě nechci nikam pustit. Ale takovou jsi ze mě udělal ty, a moc dobře to víš. Nikdy jsem na nikoho taková nebyla a asi ani nebudu, jen tebe prostě chci mít jen pro sebe, nechci se dělit vůbec s nikým.
Jo,jsem sobecká a majetnická, ale to ty taky dobře víš. Sám jsi stejný...

,,Snad nic nebudeš vymýšlet,prosím"

24. května 2012 v 13:45 | Dee
,,Snad nic nebudeš vymýšlet,prosím".. Pěkná věta.. Jen kdyby ses zamyslel nad tím v jaké situaci ji říkáš, respektive píšeš...
Kolikrát takhle prosila já, a nic se nestalo.. Vůbec nic, a můžu se třeba i postavit na hlavu a stejně zas budeš dál dělat píčoviny,a bude ti uplně jedno jak mi tím ubližuješ..
Zkus se zapřemýšlet nad sebou, nad tím co děláš, jaký teď jsi.. A co chceš po mě.. Je dost velká blbost chtít po někom něco co sám děláš naprosto běžně, ani se nesnažíš to omezit.. Vůbec,prostě ti to je všechno fuk, včetně mě..
Zase ses na mě dneska vykašlal, ikdyž ses včer sám ptal jestli půjdem na brusle,nebo na kolo.. A nakonec stejně budeš někdě uplně jinde.. A zítra to samé, zas tam budeš přes noc.. Zas budeš dělat píčoviny, bůhví s kým kde skončíš :(..
Já už nevím co mám udělat, jak ti dokázat že to všechno myslím vážně.. A jak udělat to, aby ses přestal tak moc ničit..
A to ještě v hloubi duše doufám že budeš dneska tam kde říkáš, a ne třeba někde ve sboru..

Loučení

18. srpna 2011 v 8:06 | Endy
Nepřestávám Tě milovat, jen s tebou nemůžu být. Prostě to nejde, nesnáším to, jak se někdy chováš. Nesnesu některé tvoje připomínky. Nenávidím to, jak jsem se furt hádali kvůli prkotinám. A zároveň miluju pohled do tvojích očí, ty tvoje šílenosti které provádíš na desce na kolečkách. Nikdy nezapomenu těch pár šťastných chvil.
Nevím proč to tak muselo dopadnout. Proč to muselo tak hloupě skončit. Je mi to líto, ale už se nechci vracet. Jen mě mrzí, že jsem Tě asi ztratila úplně, ale pro mě navždy budeš Davídek, ikdyž ne můj.
Občas mě zamrzí, to že se nemůžu schovat u tebe v náručí. že na mě nikdo nebude čekat a těšit se. Ale sama jsem to takhle chtěla.
Nemyslím, že jsem ti ublížila, ale kdyby náhodou. Promiň, nechtěla jsem. Mám Tě ráda. Jsi pro mě moc důležitý. Nechci Tě úplně ztratit…
Když si tenhle dopis čtu. říkám si...Panebože, vždyť on za to nestojí, je to absolutní chuj...
A mám pravdu, už teď má další holku, a zároveň chce holku jeho nejlepšího kámoše....
Nemám slov...

Lásko..

30. července 2011 v 0:24 | Endy
Sedět ve čtyři ráno na bálkoně, obličej mít osvětlený podivným světlem obrazovky, na uších mít řvoucí sluchátka a psát první z mnoha dopisů Tobě. Dopisů, které si nikdy nepřečteš.
Mít pocit tíživé samoty a zároveň doufat, že nezradíš a nezapomeneš.
Každá z písniček, které mám v playlistu mi Tě bolestně připomíná, až teď, sama ve tmě, si plně uvědomuju, to všechno co k tobě cítím. A pak dostat šílený nápad, strhnout si sluchátka z uší a do ticha nočního velkoměsta zakřičet : ,,Miluju Tě!" , tak nahlas, že jsi to musel slyšet ikdyž jsi tak daleko.
Víš ty vůbec co všechno jsem si kvůli tebe vytrpěla? Vidět Tě brečet kvůli jiné, mít na ni obrovský vztek, že ti tak ubližuje. Zoufalý pocit, že ti nemůžu pomoct, smsky ve 4 ráno, protože bez tebe ta akce nebyla luxusní. Stačila by tvoje přítomnost a bylo by líp.
A to nemluvím o probdělých nocích na táboře, kdy jsi o mě nechtěl ani slyšet.
Potom vyprávění Teji o tom co jsi udělal, obrovský vztek, chuť Tě zabít. Ale když ty sis to stejně za pár hodin vyžehlil. Lítost, že jsem na tebe byla tak hnusná.
Sraz na který jsi neměl dojít, ale ty ses stejně objevil, obrovské přemáhání neudělat nějakou blbost, a chovat se jako kdyby se nic nestalo.
A jsem zpátky u zoufalého pocitu,že ti nemůžu pomoct. Tvoje omluva, že ses choval hnusně, a nebylo to od tebe fér. Objetí a slova : ,,Nebreč, bude zas líp." Přitom mít co dělat abych nezačla sama brečet.
A o pár dní později smska od tebe, že už jsi v pohodě, a že bys mi chtěl vynahradit to jak ses choval. Ze začátku jsem nechápala jak přesně to myslíš,ale smska, že bys to chtěl vrátit před Barču. A já samozřejmě neodmítám. Jak bych mohla, zrovna tebe?...
A od té doby? Zamilovaná,a až na pár dnů šťastná. Nehorázně se na Tebe těším, ďáblíku můj. Nikomu Tě nedám.
Miluju tvoje smsky na dobrou noc <33 Jsou dokonalé, už jenom proto že jsou od Tebe...
A lásko, děkuju..To tys mě je naučil poslouchat a já si při každé jejich písničce vzpomenu na Tebe. A na to tričko, které ti jednou ukradu :P..
Miluju Tě..
Jsi ten který mě dohání k šílenství, ale jen proto že bez Tebe už neumím žít <33

 
 

Reklama
Reklama