Jen tak...

29. září 2014 v 22:20 | Dee |  "Tajný deník"
Tralalááá, takové to když se přihlásíte po x měsících na blog jen proto, že ze sebe potřebujete dostat pár slov a tak nějak není komu je říct. Nebo to spíš dotyčného, kterému patří nezajímá. Omlouvám se že budu skákat z myšlenky na myšlenku, jen to prostě potřebuju dostat ven.
Prostě už nevím co dál, nevím jak dál, nevím proč dál. Dneska jsem narazila na takový hezký citát : ,, Když se děvče vzdává, není to kvůli tomu že přestala milovat, ale proto že už je unavená z toho jak jí neustálě ubližuješ a kašleš na ni. "
Ehm, vždycky si u takových věcí vzpomenu na něj, jak nečekané. A nevím jestli to vzdát nebo ne. A nic nevystihlo moje pocity za posledních pár týdnů lépe.
Ta chvíle kdy jsi mě poslal tak tvrdě do háje, asi se ve mě něco zlomilo. Přesně v tom okamžiku se ze mě stalo to co jsem teď, svině, zmrd a hajzl. A je mi jedno kolika lidem tím ublížím, už nechcu aby se někdo dostal tak lehce tak moc blízko jako ty. Bolí to kurva, furt to bolí! Hmm, a ta snaha tě ten večer nahradit, tss, na tebe jen tak někdo prostě nemá.. bohužel.
Ještě že nevím s kterou bitch jsi zmiznul, asi by už nebyla mezi náma. V ten pátek bych se asi už neudržela.
Hmm, a co měl znamenat ten čtvrtek? Proč o mě ten tvůj kolega bo co to bylo ví tolik věcí? Proč o mě někomu vykládáš když jsem jen nějaká naivní slečna, která se zabouchla? A proč sakra, přes to všecko, vím že při tobě budu stát, vím že kdyby se cokoli podělalo, cokoli bys potřeboval, vím že pokud budu moct, tak pro tebe udělám všecko co půjde.

A pokračujem, ty vole, jak ty si to někdy přečteš, tak já se jdu hodit z okna.
Proč jsi na konci těch prázdin říkal takové věci? Proč to řekneš jen když jsi namrdaný? Proč si to nepřiznáš? Proč ses mě předtím bál? Proč sakra? Mohlo to být úplně jinak.
Proč jsi sakra žárlil na V. když jsem s ním začla být? Tak sakra, kde je pravda? Je opravdový ten kluk, se kterým si píšu každý, který si hraje na strašného hajzla nebo ten se kterým jsem byla ten den, ten který mě objímal jako bych mu měla utéct ze života, ten který říkal že už mě nikdy nepustí? Vyber si.

Seru na to, napíšu tady úplně všecko.
To jak jsem u tebe spala, jak jsi mi říkal že nechceš abych ti udělala to samé co V., že se toho hrozně bojíš. Jak sis mě kvůli toho vzal bokem, vůbec nevíš jak mi v tu chvíli bylo. To byl jeden z těch okamžiků, kdy jsem si řekla, ,, Tak a tohohle kluka miluju. " Když na to myslím usmívám se jak kretén, jak jinak.
Ten okamžik, kdy jsi řekl, že víš že jednou dostanu to co chcu a díval jsi se při tom tak zvláštně.
A druhý den jsi byl u mě doma! Chápeš to, já furt ne. Ikdyž je kvůli barvení číra ale i tak, bylo to zvláštní. Další okamžik, kdy mi v hlavě projelo, že tě miluju. A je toho víc za poslední dobu.


Miluju tě, když stojíš u mě na bálkoně a díváš se na mě jak na malou holku, miluju tě, když se směješ kravinám o kterých se bavíme, miluju tě, když si utíráš krev z rozseklého rtu který jsem ti rozsekla já. Miluju tě, když ti barvím číro, miluju tě, když mě objímáš tak že mě málem zlomíš, miluju tě, když mi podáváš rum se slovy Chlastej kurva!
Miluju tě, když mi píšeš jak jsem zlá, miluju tě, když si píšeme v noci oba namrdaní, miluju tě, když zpíváš, miluju tě, když hraješ. Miluju tě, když se mi ráno směješ když je mi blbě, miluju tě, když se bavíš nad mojima výplodama které píšu pod vlivem. Miluju tě, když se usmíváš tím svojím typickým úsměvem...
Fuck, tohle bude kruté jestli se mu to dostane do ruk.
Ale je to lepší, jde to ven, je mi líp.
Žárlím jak sviňa, na každou slečnu, která se kolem tebe jen mihne. A že jich kolem tebe je!

No a pak, přijde chvíle, kdy si uvědomím jaký jsi hajzl, nebo spíš na jakého hajzla si hraješ. Nemyslím že bys byl takový doopravdy, někde uvnitř určitě ne. Už jen kvůli těm debatám na tom podchodě u nás, už jen proto si to nemyslím.
Ale co jiného mi zbývá, než jen zůstat dál tou naivní slečnou, která čeká až jednou dostane to co chce... protože ví, že se jí to čekání vyplatí.

A kurva, uvědom si že jsem taky holka, ne jen parťák na pivo a rum! Ikdyž, je to jedna z věcí, které způsobujou tu šílenou přitažlivost.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama