Duben 2013

England :)

30. dubna 2013 v 12:05 | Dee |  "Tajný deník"
Hi, my darlings :) ozývám se po dost dlouhé době, no. Nebyl čas, asi ani chuť. Nebo spíš to bude tím že není co psát, ne je co psát, ale nechci to tu vypisovat všecko. Přeci jen, chodí sem moc lidí co mě zná a nemusí vědět všecko. A ano, vím, že ty to víš. No, chtěla bych vědět, jak se na takové věci tváříš a co se ti honí hlavou.

Ale tak, tohohle necháme a přesunem se k tématu, které bylo nakousnuto v nadpisu.

Yeeah, Dee byla konečně v Anglii. Se školou sice, ale bydleli jsme u rodin a bylo to v podstatě hrozně super. Až na začátek s jedním pánem, s kterým jsme se pořádně nemohly dohodnout, a nešlo mu rozumět a musely jsem se další den stěhovat k jeho sestře a podobně. Aneb, zkuste narvat do třídveřového auta čtyři holky s kuframa, hromadou tašek, pak sebe a ještě malé dítě. Super cesta, no. Ale zvládly jsme, to přežily a druhou noc už spaly u hodné paní, která strašně dobře vařila. Mňam.
A zbytek týdne jsme už bydlely u super rodiny s hodnou upovídanou paní a pánem :).
Schválně, kdo z vás pozná tyhle schody? Všichni kdo, viděli Pottera by to měli sakra poznat. A potom jsme byli ještě ve Velké síni, která je ve skutečnosti hrozně malá a konečně jsme viděli jaký má strop.