Takový obyčejný víkend :)

3. března 2013 v 2:01 | Dee |  "Tajný deník"
Fakt by mě zajímalo, který pitomec má potřebu se do mě navážet na tom asku pořád. A doufám že tě pořádně deptá to že ty tvoje debilní kecy ani nezveřejňuju a rovnou mažu.
Jak kdyby někomu bylo něco do toho co, kde s kým dělám.
Ti kterým mám potřebu to říkat to vědí a zbytek ať si trhne nohou.

Haha, ne, nemazala jsem asi čtyři slova v tom minulém odstavci, protože jsem zas byla sprostá jak dlaždič. No, aspoň tu nikoho nebudu pohoršovat tím jak jsem schopná nadávat.

Milujeme Kofolu, ani unavená už nejsem. A ještě když je v ní rum, ale to bylo včera. A nebýt toho rumu, tak to nedopadne tak jak dopadlo..Nebudem rozebírat raděj veřejně. Zas by se toho bůhví kdo chytl a udělal z toho úplně něco jiného a ze mě opět bůhví co. Bohatě stačí že kolem koluje tolik pomluv jaká jsem kurva a podobně. Ale dobrý, oba jste klesli na jeho úroveň a podle toho se k vám taky budu chovat.

Ňuňů ♥ je špatné když už mě ani nenapadá jak vyjádřit to jak mi momentálně je. Nejspíš úplně pomíchaně, je mi strašně fajn, ale zároveň smutno. Ikdyž, týden není dlouho. Musím uvažovat pozitivně.
Ale stejně mi bude chybět nejvíc ten jeho úsměv ve škole ♥
Docela změna že se tak fajně usmívá, oproti tomu jak to bylo kdysi.
Je to zvláštní, hodně. Když se domů dotáhnu v 11 a to jen proto že se mi nechce od něj. A to se ještě divím že jsem fakt šla domů. Nechtělo se mi, ani trošku. Dva víkendy po sobě spát u něj v náručí.
Těším se do té Prahy. Ne, nesmím se moc těšit, pak se to beztak všecko posere. Třeba za ten týden co teď bude se toho může zjebat tolik.. Jak říkám, přivázat na vodítko a nikam nejedeš. Kéž by to tak šlo..
A proto mám teďka asi pocit že je teprv těch 11 nebo 12 možná, a přitom dvě ráno.. Protože mi přijde že v 11 domů a střízlivá je divné, jak kdyby bylo 8 a.. to se prostě blbě vysvětluje.
Hlavně že o půlnoci, jojo, už půjdu taky spát. Ne, ale teďka už půjdu. Ještě dokoukám ten film. No, tak to půjdu spát tak ve tři ráno.. Jo, to už tu dlouho nebylo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama