Fuck this moment!

26. března 2013 v 22:38 | Dee |  "Tajný deník"
Nebreč blbečku, hlavně nebreč! Ani nevím v podstatě proč, dyť mi to může být fuk. Není, sere mě to ikdyž nemá co. Nechcu být zas tak přecitlivělá, to už tu zas dlouho nebylo.
Jen čekám kdy si zas nabiju držku v podstatě na tom samém. Fakt to čekám, protože s mojím štěstím to příjde brzo.
Asi se toho všeho bojím, hodně. Bože, Dee uvědom si do koho ses zvládla zamilovat. Proč si občas v duchu říkám že to nemůže fungovat. Já nevím. Hlavně že všecky okolo sebe přesvědčuju že ve všem mám jasno, mám, no ale ten strach asi neovlivním. Nebo se bojím sama sebe, toho že jsem se v podstatě vrátila tam odkud jsem byla ráda že jsem se dostala.
Nechcu být jen náhrada. To fakt ne. Ale s tím v podstatě taky nic neudělám, asi. Já prostě nevím vůbec nic. Jen to že ho mám ráda víc než bych asi měla a že si ho přivlastňuju víc než bych měla. Ale zbytek prostě nevím...

Jo, po včerejšku se mi na chvíli zastesklo po malých. Nebo možná nejen na chvíli. Ale s tím taky nic nenadělám.
Je fajn vědět že jsem si pěkně odřízla jednu cestu. Ikdyž je to dobře, kurva že dobře. Jinak nevím jak by to vypadalo.

Nesnáším tě!
" Malá láska se změní v přátelství, ta velká v nenávist."
Původní znění je trochu jinak, ale v téhle podobě už je to asi pravdivé.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Teresa Xeina Teresa Xeina | Web | 29. dubna 2013 v 19:35 | Reagovat

Pentagram... Je na něj hromada předsudků a mylných představ k čemu asi slouží:-) někteří ho ihned odsoudí, jako satanistickej znak. Ale to jsou ti, co o tom nic neví. Kdyby byl otočený takto, dalo se by se skutečně říct, že to satanistickej znak je: http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRh0Nxz05UHfB4lcgcMS_2Cx1Zn2p89u02gLMKGOLbZE3er3JhZAA
ale jelikož já ho nosím takto: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/97/Pentacle_2.svg/220px-Pentacle_2.svg.png najednou to má úplně jiný a to velmi pozitivní význam:-)
Pentagramy můžou být chápány více způsoby.
Např. jako symboly dobra a zla podobně jako Asijské jing a jang...
Pro mne pět cípů pentagramu představuje propojení pěti živlů;-) měl by vyrovnávat energie v člověku, ale to už je na tobě, zda tomu věříš. Já rozhodně ano.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama