Březen 2013

Fuck this moment!

26. března 2013 v 22:38 | Dee |  "Tajný deník"
Nebreč blbečku, hlavně nebreč! Ani nevím v podstatě proč, dyť mi to může být fuk. Není, sere mě to ikdyž nemá co. Nechcu být zas tak přecitlivělá, to už tu zas dlouho nebylo.
Jen čekám kdy si zas nabiju držku v podstatě na tom samém. Fakt to čekám, protože s mojím štěstím to příjde brzo.
Asi se toho všeho bojím, hodně. Bože, Dee uvědom si do koho ses zvládla zamilovat. Proč si občas v duchu říkám že to nemůže fungovat. Já nevím. Hlavně že všecky okolo sebe přesvědčuju že ve všem mám jasno, mám, no ale ten strach asi neovlivním. Nebo se bojím sama sebe, toho že jsem se v podstatě vrátila tam odkud jsem byla ráda že jsem se dostala.
Nechcu být jen náhrada. To fakt ne. Ale s tím v podstatě taky nic neudělám, asi. Já prostě nevím vůbec nic. Jen to že ho mám ráda víc než bych asi měla a že si ho přivlastňuju víc než bych měla. Ale zbytek prostě nevím...

Jo, po včerejšku se mi na chvíli zastesklo po malých. Nebo možná nejen na chvíli. Ale s tím taky nic nenadělám.
Je fajn vědět že jsem si pěkně odřízla jednu cestu. Ikdyž je to dobře, kurva že dobře. Jinak nevím jak by to vypadalo.

Nesnáším tě!
" Malá láska se změní v přátelství, ta velká v nenávist."
Původní znění je trochu jinak, ale v téhle podobě už je to asi pravdivé.Praha, Liberec, ples ;)

18. března 2013 v 21:36 | Dee |  "Tajný deník"
Exkurze do Prahy a Liberce, tam jsme samozřejmě nemohly chybět. Už jen proto že jsme se pěkně ulili ze školy na tři dny, pobavili jsme se a ještě dozvěděli spoustu nových věcí.
Vyjížděli jsem z Ostravy sice o půl páté ráno, takže vstávání ve tři ráno a to byl ještě ten pozdější čas. Mě se třeba povedlo vstát o půl třetí a už jsem neusla. Ale už v 8 ráno jsme byli v Praze na hlaváku. Super vzpomínky na to nádraží z minulé návštěvy Prahy :D
Pak chození po Praze, exkurze k jadernému reaktoru a rozchod po Praze. Haha, ani jsme se neztratily a máme krásnou fotku před Paládiem :D záchvat smíchu už ani nevím kvůli čemu. A všimněte si prosím těch duhových kalhot :) vlastnoruční výroba se Simonkou.

Bla,bla.. xD

6. března 2013 v 19:58 | Dee |  "Tajný deník"
Bože, udělej mi radost a zabij všechny anonymy, ještě když naprosto přesně vím kdo to je. A pak prosím tě ještě přiber všechny kretény, kteří mají potřebu se srát úplně všude jen proto aby na sebe upozornili.
Ale jinak tě ty tam nahoře začínám mít možná ráda. A když mi splníš i tohle budu tě mít ještě radši.
Ikdyž, pochopím když to neuděláš, nemůžu mít všecko co si zamanu. Ale věř že bys udělal radost více lidem :)ale uznávám, aspoň se tady na té naší planetce nenudíme. Ale ten pocit, že něčí debilita je fakt asi nekonečná je zoufalý :D

Konečně přišlo jaro, lidi. Máte taky takovou radost? Já ohromnou a to v podstatě celou dobu co je pěkně sedím doma, protože se mi do té školy prostě nechce.
Pevně doufám že zejtra bude taky hezky a vyjdou ty brusle s Tejou. A samozřejmě foťák sebou, takže konečně snad nafotím něco nového a zaspamuju vám to tady. Z čehož budete mít určitě radost :D

Zase..

5. března 2013 v 12:16 | Dee |  "Tajný deník"
Aneb, já říkala že se to posere. A měla jsem asi pravdu.
Zas potřebuješ klid, tak proč když jsi se mnou tak se chováš tak jak se chováš?
Já to chápu, aspoň dělám že to chápu.
A proto teď sedím na bálkoně,v tvojem tričku, pálím jedno za druhým a už se ani nesnažím utírat slzy. Jo, říkala jsem že to bude poslední krabička, že pak toho nechám, když ti to tak vadí.. Jenže to bys mě nesměl dostávat tak hluboko a já tu kuřím na nervy. Ne že by to nějak pomáhalo, ale aspoň něco..
Bože, proč jsem takový debil a zblázním se zrovna do něj?!
A proč mi všichni kdo o tobě ví, říkají ať se na to vykašlu? Jenže všichni víme, že já to neudělám.
Kolikrát ještě budeš potřebovat klid?
Chtěla bych umět být bezcitná, fakt že jo.

Ty vole, celej tenhle blog je poslední dobou plnej emařskejch sraček. Kurva Dee, vzpamatuj se. A nech to tak, dej tomu volný průběh a neřeš to tak moc, nerej se v tom, nepřemýšlej nad tím, prostě na to jeb!

Alkoholka

4. března 2013 v 11:44 | Dee |  Hudba
Byl konec léta tobě to vyrazilo dech
Nejsem ta skvělá, kterou vídáváš ve svejch snech
Jó hochu nejsi první, kdo se mnou má tenhleten pech
Nečet jsi mezi řádky, teď lituj, žes mě neposlech..

Chtěl si vedle mě žít, bejt šťastnej
Ale mě nevochočíš, tím to asi hasne

Já chtěl sem tě mít, cejtil sem šance
Tys mě nechala jít, ale já tebe ne..

Zaposlouchej se do toho ;) a pochopíš proč mě to tak zaujalo a hraje mi to furt dokola :)
Obvykle smělá, pozná tě během pár vět
Je oblíbená, kam vkročí nezná cestu zpět
Zástupy chlapů, co je teď bez ní pálí svět
Nenáviděná, poznáš to hned

Takový obyčejný víkend :)

3. března 2013 v 2:01 | Dee |  "Tajný deník"
Fakt by mě zajímalo, který pitomec má potřebu se do mě navážet na tom asku pořád. A doufám že tě pořádně deptá to že ty tvoje debilní kecy ani nezveřejňuju a rovnou mažu.
Jak kdyby někomu bylo něco do toho co, kde s kým dělám.
Ti kterým mám potřebu to říkat to vědí a zbytek ať si trhne nohou.

Haha, ne, nemazala jsem asi čtyři slova v tom minulém odstavci, protože jsem zas byla sprostá jak dlaždič. No, aspoň tu nikoho nebudu pohoršovat tím jak jsem schopná nadávat.

Milujeme Kofolu, ani unavená už nejsem. A ještě když je v ní rum, ale to bylo včera. A nebýt toho rumu, tak to nedopadne tak jak dopadlo..Nebudem rozebírat raděj veřejně. Zas by se toho bůhví kdo chytl a udělal z toho úplně něco jiného a ze mě opět bůhví co. Bohatě stačí že kolem koluje tolik pomluv jaká jsem kurva a podobně. Ale dobrý, oba jste klesli na jeho úroveň a podle toho se k vám taky budu chovat.

Ňuňů ♥ je špatné když už mě ani nenapadá jak vyjádřit to jak mi momentálně je. Nejspíš úplně pomíchaně, je mi strašně fajn, ale zároveň smutno. Ikdyž, týden není dlouho. Musím uvažovat pozitivně.
Ale stejně mi bude chybět nejvíc ten jeho úsměv ve škole ♥
Docela změna že se tak fajně usmívá, oproti tomu jak to bylo kdysi.
Je to zvláštní, hodně. Když se domů dotáhnu v 11 a to jen proto že se mi nechce od něj. A to se ještě divím že jsem fakt šla domů. Nechtělo se mi, ani trošku. Dva víkendy po sobě spát u něj v náručí.
Těším se do té Prahy. Ne, nesmím se moc těšit, pak se to beztak všecko posere. Třeba za ten týden co teď bude se toho může zjebat tolik.. Jak říkám, přivázat na vodítko a nikam nejedeš. Kéž by to tak šlo..
A proto mám teďka asi pocit že je teprv těch 11 nebo 12 možná, a přitom dvě ráno.. Protože mi přijde že v 11 domů a střízlivá je divné, jak kdyby bylo 8 a.. to se prostě blbě vysvětluje.
Hlavně že o půlnoci, jojo, už půjdu taky spát. Ne, ale teďka už půjdu. Ještě dokoukám ten film. No, tak to půjdu spát tak ve tři ráno.. Jo, to už tu dlouho nebylo.