You said it, I get it..

27. února 2013 v 19:00 | Dee |  "Tajný deník"
Docela mě fascinuje to jak je mi spousta věcí úplně ukradených. Jak věci které jsem kdysi strašně řešila mi jsou fuk. Věci které by mě hrozně štvaly mě neštvou, jen se nad nima bavím a dělám si ze všeho prdel.
Ne, nerezignovala jsem na všecko. Furt jsou některé věci důležité, ale to jak skoro všude okolo sebe vidím přetvářku, lži a sračky mi asi dává jiný pohled na svět nebo já nevím. Jen nechápu proč jsem to neviděla dřív. Nebo to tak možná nebylo, kdo ví.
A to že se mi chce řvát zoufalstvím nad chováním některých lidí už nekomentuju.
A nebo ze mě je prostě zamilovaný ignorant, který se fakt nedokáže soustředit skoro na nic a nic ho nezaujme. Haha, taky možnost, no.
Ikdyž, je pár věcí které mě mrzí a štvou. Spoustě lidí, které mám ráda se rozpadají vztahy nebo se hádaj. Alenkou počínaje, ikdyž jsem Vika neměla nikdy moc ráda, za ten víkend jsem si na něj zvykla a možná i trochu oblíbila tak mě to mrzí a doufám že to bude dobrý. A Dominem a Vendy konče, ikdyž on si za to může sám, ale i tak. Chcu aby byl šťastný, tak to sakra musí dopadnout všecko dobře.
Takže ještě nejsem úplný ignorant, díky bohu.
Jak moc mě baví ty pomluvy, pánové. Zrovna vy dva, jako proč ne že. Ono se o mě vlastně nevykládá dost věcí už teď, tak proč k tomu ještě něco nepřidat, že? Ale tak jako hlavně že nás to všecky baví.
Jebat na to ;)

Asi se do toho zamotávám, zase. Jak kdyby jednou nestačilo, no asi ne. Někdo tam nahoře se asi nudí nebo má dlouho chvíli, tak si řekl že se pobaví a zamotá zas pár věcí. Jsem docela zvědavá jak to bude pokračovat a co si vymyslí dál.

Myslíte že okurky můžou zabíjet? Zas jsem jich za dnešek snědla celou sklinku a do toho pak vypila tu vodu. Ne, nejsem prase a výjimečně ani nemám nervy, jen jsem na to prostě měla chuť :D a fuj, semínka z hořčice jsou hnusné xD
Tak tu sedím, popíjím vodu z okurek, poslouchám, píšu si s ním a přemýšlím :) jakože je mi fajn, zas po pár dnech nevím proč. Nebo možná vím, vraždila bych pro ten jeho úsměv ;) ♥ a ta radost z něj mi vydržela asi až do teď.
Stejně by mě zajímalo co na něm vidím. Sama nevím nebo možná vím, ale nemůžu tady o něm tak moc básnit, tak si to nechám pro sebe :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama