Milý Šipošku ;)

27. února 2013 v 11:12 | Dee |  Dopisy, které nikdy nepošlu..
Tak když jsi měl tak rád ty dopisy co jsem ti tu kdysi psala, tak teďka ti bude určený ještě jeden, ikdyž ten určitě nebude tak milý a krásný jako kdysi, ty hajzle jeden!
Jsi zmrd, fakt že jo! Kolika lidem už si ublížil a tebe to nesere, ještě se tím v podstatě chlubíš a všem vykládáš jak tě nechápou a nic neví. Panebože, fakt nemáš věk na to aby ses choval jak pubertální 13tka, ikdyž tobě je to nejspíš úplně fuk a nejebe tě to. Ale možná by ses nad sebou měl zamyslet, to nevidíš tu přetvářku kolem tebe? Jak se všichni tváří jako strašně dobří kamarádi a přitom na tebe každý druhý nadává a jen čekám kdy ti někdo z nich rozbije opět držku, ještě mu pak půjdu pogratulovat :) jo,a víš co mě hrozně dostalo? Jak ze sebe furt děláš hrozného chudáčka od té doby jak jsi jednou dostal od Wolfa, no dostal. To se snad ani říct nedá xD a to nošení té ortézy v podstatě doteď kvůli zlomené ruky, kterou ti zlomil údajně Dejv s Karťasem. Dyť je to už skoro půl roku, ty vole! :D Občas si říkám že je škoda že to byla jen zlomená ruka ;D
Jo, a seš zmrd! Fakt že jo, ze mě si udělal tu největší kurvu a sám jsi mnohem horší. Nebo snad máš pocit že střídám kluky co dva týdny a každému říkám že ho miluju? Já ani ne.
Neříkám že jsem svatá, věř že té akce s tebou lituju jak cyp, snad nejvíc v životě. Ani kdysi mě to tak nesralo, to jsem v podstatě nevěděla co jsi za svini a kreténa. Teďka to vím a stejně jsem to udělala, jsem blbá.
A na tom meření jsem se taky nezachovala nejlíp, ale zrovna ty docela víš jak to s někerýma lidma mám nebo už asi nevíš. Nejspíš si zapomněl na všecky ty dny kdy jsme byli jak sourozenci, blbli jsem tak jak to jde jen s tebou. Jenže toho nelituju! Těch kokotin s tebou jo!
Ale co už, mě to chybět nebude, tobě taky ne. Takže jsem všichni spokojení.
Ale některé věci měly zůstat jen mezi náma, čuráku. Fakt že jo! Ale dobrý, pěkně se bav s člověkem který na tebe nadával a neměl tě rád, stejně jako ty ho.
Ani jednoho z vás nepotřebuju, nemám zapotřebí se bavit s lidma kteří si o mě myslí že jsem kurva aniž by věděli jak to je.
Stejně seš hajzl, doufám že aspoň Terce neublížíš blbečku jeden. Ikdyž stejně všichni víme že to tak bude, že seš zmrd, že jí nakecáš jak ji miluješ, zamotáš ji hlavu, povykládáš jí jak se kvůli ní změníš a podobně, ona ti naletí a pak bude zas jen dojebaná.
Doufám že jednou přijde doba kdy se buď vzpamatuješ nebo už všecky holky dají na rady ostatních a nenaletí Ti!
Skončil jsi u mě ;) na furt, a tentokrát vážně :D
Hahaa, a doufám že ti ty vlasy už nerostou xD zas vypadáš jak píča :D
A všichni víme že kdyby se do tebe Hanzi nepustil tak to neuděláš, docela srab jsi,no. A máš akorát tak hubu plnou kecu xD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 -_- -_- | 27. února 2013 v 14:23 | Reagovat

tak jako ty!

2 Dee Dee | Web | 27. února 2013 v 15:28 | Reagovat

[1]: Kdyby ses aspoň podepsal/a ;) :DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama