Když nic nečekáš, nic tě nemůže bolet a zklamat.

20. února 2013 v 22:09 | Dee |  "Tajný deník"
Je mi fajn, je mi skvěle a jestli se to někomu nelíbí tak je mi to fakt fuk :) ikdyž ta věta v názvu tomu asi moc neodpovídá, ale je pravdivá. Pokud nic nečekáš, nic tě nezklame, jen můžeš být příjemně překvapený/á :)
Haha, víkend. Původně jsem to sem ani nechtěla psát, ne kvůli sebe, u mě už celkem jedno co si o mě jeden čtenář myslí ale pro dobro někoho jiného. Ale když mám v podstatě dovolené to napsat všecko a ještě si to chce číst a furt vyzvídá adresu, tak je to asi fuk a stejně by to jednou řekl sám, asi.
Aneb když se dějou věci, které by jste nečekali a ještě den před odjezdem by jste člověku s kterým prospíte obě noci, utrhli hlavu a nejradši by jste byli kdyby nikam nejel, aby jste měli klidný víkend a cestou zpátky si říkáte že je vlastně hrozně super že tam byl a že se vám nechce domů.
Divné, velice divné. Za to může ten alkohol bych řekla, a ta tráva :D asi fakt nejsme ani jeden tak hodní jak tvrdíme, fakt že ne.
Ale já si nezačla, dokonce jsem chtěla být hodná, poprvé jsem řekla ne a šla dál jako hodná holčička hrát stolní hry. Jenže zkuste si odolat někomu kvůli koho jste šíleli, no teďka to bude tak půl roku. A prostě to nejde, ještě když ty moje nadávky na něj aby umřel a podobně byly hlavně proto že jsem ho chtěla dostat z hlavy a udělat z něj něco nereálného, nebo tak nějak.

Nevím, ale ani sepsat to pořádně nejde, ale když vám řekne že vás má rád, ikdyž to tak nevypadá, že jste jediný člověk z těch co tam byli kterému by se svěřil, ikdyž se skoro neznáme. Když vám vypráví spoustu věcí které by jste do něj neřekli, a ta malá je hloupá, hodně hloupá. Co by někteří dali za to být na jejím místě.
Slova o tom že jsi tak trochu čekal jestli to takhle skončí nebo tak nějak to bylo.
Ne, nebudu zapírat že jsem to někde asi hodně hluboko chtěla tak jak to bylo.
Ne, já na to vlastně nejsem tak jak kdysi a ne, nebojím se že to dopadne jak naposled, jak bych mohla.
Motáš mi hlavu a ani snad nechceš nebo jo, já nevím. Ale vím že nejsem jediná kdo má v hlavě zmatek, ikdyž on by šel rychle srovnat, aspoň u mě.
Ale ne, nemůžu hned dostat to co chcu. Takže já si ráda počkám,jinak si toho časem přestanu vážit.

Jo, a fakt tam musí mít opravdu pevné dveře. Když vydržely to co jsme tam prováděli, tak vydrží už snad všecko :D
Jak se mě celý náš pokoj celý první den kdy jsem na tebe furt nějak narážela nebo nadávala ptal jestli tě chcu a podobně. A když já jim říkám že ne, a v noci pak přijdu s tebou k nám na pokoj a do rána už tam zůstanem. Asi způsobujem lidem šoky.
A Markét druhý den jak se tě ptá jestli u nás budeš spát,proč bys měl,no. A stejně jsme tam zas skončili. Ani nevím jak se to sehrálo v tu sobotu. Samo, nejspíš.
Víš čím jsi mě nejvíc dostal, nedělě dopoledne, chodba, jak jsem letěla s Al měřit a ty sis mě chytil a začal líbat.
Furt to nechápu, nechcu chápat, nechcu žádné rozumné vysvětlení ale bylo to... ♥
Od toho víkenud se usmívám jak debil, jak řekla Terezka, tím přiblble zamilovaným úsměvem. Prej jsem ještě o nikom nemluvila tak jak o tobě, ani o něm ne, prej. Nevím co je na tom pravdy, ale ona mě zná dost dobře,no a dost dlouho na to aby tohle mohla srovnávat.
A ještě, je fajn vědět že tentokrát už toho nelituješ ;)
Ale i jinak jsme se měli fajn, ikdyby se nic z tohohle nestalo :D veselý víkend prostě :)
A ne, nemám chuť Ti zařvat do obličeje, že to bylo přesně tak jak si myslíš! ;) Ne, to zas ne, tak upřímná být asi nesmím, ale i tak! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama