Chjo..

24. února 2013 v 21:54 | Dee |  "Tajný deník"
Tak si to shrneme, bavím se nad tím jak jsem mohla být s takovým.. no, děckem v podstatě, ale dobrý. Nechcu být zlá, ale tím videem jsi to jen potvrdil. Fakt že jo, takové ego mít, to je hnus. A jak si myslíš že po tobě jede každá holka, jo jede, ale jen proto jak vypadáš, ne proto jaký jsi. Což si myslím je dost podstatné. Ale dobrý, jednou narazíš a věř že tě nějaká zničí a to dost brutálně. Ne že bych ti to přála, ale příjde to a tvoje namyšlenost půjde do píče. Což bude jen dobře a nejsem jediná kdo si to myslí, však se zeptej některých lidí kolem sebe co si hrajou na kamarády a dost dobré kamarády co si myslí. Ale oni ti pravdu neřeknou, jelikož přetvářka vládne světu a ještě hodně dlouho bude. Ale v podstatě jsi jen malý, nedospělý egoista, který si zvedá ego tím že furt zveřejňuje fotky, ojíždí co nejvíc holek a myslí že vztah je v podstatě jen o sexu, nebo že je to jedna z nejdůležitějších věcí. A to že ti už je 15 neznamená že musíš ošukat všecko co se dá ;) ale ty si na to přijdeš sám, časem. Možná bych u toho pak chtěla být, smála bych se. Hrozně moc bych se smála a bavila.

To je ta veselejší část ;D
A k té další se moc vyjadřovat nebudu, nějak jsem se s tím nesrovnala, pořád. Prostě některé věci zamrzí, ikdyž to chápu. Fakt že jo, teda aspoň z té rozumové části, on má pravdu, bude to tak zatím lepší. Ale z citové stránky se mi to vůbec, ale vůbec nelíbí.
Nevím, ale mám pocit že mi včera bylo hůř a bolelo to víc, než rozchod po asi ročním vztahu s někým s kým jsem si myslela že je to už na furt. Asi jsem divná nebo mám talent na to si vybrat špatného člověka..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama