Ahoj..jakpak se máš? Anička

23. února 2013 v 15:17 | Dee |  "Tajný deník"
.. Kurva, to zas byl nápad. Ještě když si v podstatě pořádně nepamatuju že jsem tu smsku fakt odeslala.

Hlavně že jak jsem odcházela za Menzli tak jsem si sice říkala že bych se opila, ale že to dneska nehrozí. Asi se trochu vymklo z rukou,no.
Začli jsme s tím že jdem na pivo, pokecat a že tak kolem devíti, desíti budu doma. To že pak přišli lidi z Výšek s kterýma jsem tam chodili pít kdysi, tak to byla asi první věc která byla jinak než měla. Pak asi hodinové ukecávání ať se za náma staví na jedno a takové. Jo, nakonec se povedlo a to byla další věc která byla jinak.
Po dvou pivech, což u mě stačí na takovou náladičku, jsme venku vypili cosi jako slivku nebo nevím co to bylo a šli jsme na karaoke o hospodu dál, kam jsem už původně s Menzli jít neměla a měla jsem odjet domů. Jenže, to by se nesměly některé věci změnit. Mezitím jsme ještě čekali na něj na zastávce a já si jen říkala jestli se mi to nezdá :D Nenapadlo by mě to že nakonec fakt přijede, ještě když měl být tou dobou úplně s někým jiným a hulit zas jak dobytek.
Hihi, a ta pusa co jsem dostala hned jak přijel, tralalááá :)
A pak zas pivo, panák, pivo, panák, pivo a to už byl konec. Ale zas tak opilá jsem nebyla nebo možná jo, já nevím. Byla jsem ukecáná ať zkusím šňupací tabák, mám pocit že za tu první lajnu mám něco slíbeného, ale co, to už nevím :D
A jelikož to vůbec není tak děsné jak jsem si myslela, tak to nebylo ten večer naposled. Navíc, jsem si tím určitě kompenzovala to že nekuřím, což mi teda nevadilo když to znamenalo že on fakt přijede.
Ale asi toho bylo vypito víc než mělo, v podstatě vůbec nevím jak jsme se dostali k němu, jen si pamatuju že jsme říkali že musíme vystoupit na správné zastávce, ne jak minule kdy jsem to přejeli a vraceli se pěšky. A taky vím že jsem na něm celou dobu ležela, ale to je tak všecko.

Poslední dobou jsou fajn víkendy :) spaní s ním je nejlepší, fakt že jo. Vždycky se mi spí strašně fajn, ikdyž vždycky vstáváme hrozně brzo na to že jdeme spát tak ve 3 ráno. Ale když to se člověk prostě probudí a pak už jen tak nejde usnout, a když už pomalu jakože fakt usínám tak musím jet domů. Děs toto.

Čím dál víc zamotaná hlava, ale co už. Nevadí mi to. Je to zvláštní, něco jak kdyby se svět točil naopak, nebo něco takového. Ale nestěžuju si, je mi fajn, ikdyž se prostě bojím. A hlavně proto že on o mě ví tolik věcí, které by vlastně vědět nemusel nebo neměl vědět. Ale na druhou stranu, nejsou to dobré věci, takže spíš on má nárok na to aby se mě bál, ikdyž na něj jsem hodná a chcu být hodná.
Nejhezčí jak mi říká Aničko, zní to hrozně pěkně od něj. A prostě.. dál to rozebírat nebudu.
Jakože docela fajn pocit když si všichni myslí že s ním chodí, že to tak vypadá a takové. Prostě je to takové zvláštní.
Jsme zlobiví, ale ani jeden z nás si nestěžuje :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama