Živá a zdravá

12. srpna 2012 v 11:40 | Dee |  "Tajný deník"
Zdravím, Tatry jsem ted ve zdraví přežila, teda aspoň v tom fyzickém a i o tom by se dalo možná pochybovat. Od úterka pobíhat po horách s obvázaným kotníkem není ideální.
Mám docela dost fotek, tak je sem časem nahraju. Možná, pokud se mi bude chtít, no. V podstatě totiž nemám náladu na vůbec nic, ikdyž to zas ne. Ven bych šla, za ním jedině. Ale nejprv bych se šla nejspíš vyspat. Nebo nejlepší by byla verze jít spát s ním. A fakt jen hajat, přesně tak jak kdysi a jak jsem mu to ve včerejší smsce důkladně popsala.
A to jsem si prosím řekla, že už to nebudu řešit, že mi to po těch věcech co jsem se dozvěděla za to nestojí. Ikdyž je fakt že nevím komu věřit, no.
Chtěla bych věřit jemu, aspoň tohle, ale nějak to nejde. No, aspoň už mi nelže a nezapírá. Berme to z té lepší stránky.
Nezávidím lidem kteří se mnou trávily včerejší odpoledne a noc, to střídaní nálad a brečení postupně každému na rameni je hnus, ale nevím co udělat aby to přešlo. Nepřejde, jen tak ne.
Smíchané s alkoholem je to ještě horší, o dost. A pak mu ještě píšu tolik smsek protože ho prostě přes to všecko chci pro sebe, jen pro sebe.
Odepsal mi včera v noci, teda po každé té smsce jsem měla náladu nalít si dalšího panáka, ale udělala jsem to jen po jedné. Po té v podstatě nejhezčí nebo jak to říct. Jenže, kde jsou ty dvě hodiny ráno kdy to psal, teďka je to zas tak jak předtím.
Tak moc se mění. Chtěla bych aby byl takový jako v noci, aspoň trošku takový :(..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jannie Jannie | Web | 12. srpna 2012 v 13:49 | Reagovat

Tatry musí být krásné, také bych tam chtěla.
Hm, sice nevím, co se mezi vámi stalo, ale jestliže ti lhal a jeho postoje se mění rychleji než teplota, asi bych se na něho vys**** :)) s prominutím

2 Dee Dee | Web | 12. srpna 2012 v 13:58 | Reagovat

[1]: Nevím,no.. Přijde mi jako by to byla taková ta lež, aby neublížil, asi.
A ty postoje, ty se mění podle promilí v krvi. Jinak, mi přijde že je pevně rozhodnutý to udělat.
A ty Tatry si klidně vyměním :D.. přeci jen jsem tam byli počtvrté :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama