Milovaný..

3. srpna 2012 v 20:14 | Dee |  Dopisy, které nikdy nepošlu..
Pořád naivně doufám, že to všechno je jen hnusný sen. Celé ty čtyři dny u tebe, to všechno předtím, to že si už ani nevěděl co mi psát. Prostě to všecko co se děje, furt doufám že to nemyslíš vážně, že najednou prostě napíšeš : "Princezno, potřebuju tě." Nebo rovnou konečně přijdeš za mnou když tak moc prosím.
Ale něco ve mě mi už na druhou stranu říká že tohle už je fakt konec, nejde se mi s tím smířit. Připadám si stejně jako ty v zimě, už přesně vím jak ti bylo. Taková bezmoc s tím něco udělat, když se ten druhý už rozhodl. Takoé zoufalství, že ani nevíš co dál, jak prostě žít bez toho druhého.
Jen celé dny sedím doma a nic nedělám, ven nejdu, protože jsem furt byla jen s tebou, a tak mi to vyhovovalo, nechtěla jsem a ani to nechcu jinak. Na nikoho jiného nemám náladu, tak furt prosím ať přijdeš za mnou. Jenže ikdybys přišel, tak už to nebude ono. Nevím pořádně ani proč, jen tuším, a taky tomu nechcu uvěřit že to tak je, že se vůbec něco takového stalo.
Nechápu to, prostě ne. Dyť jsi mě tak potřeboval, ještě nedávno a já tebe, ikdyž jsem si namlouvala že ne, chtěla sem to skončit, ale nenašla sílu to nakonec udělat. Potřeboval jsi mě v těch chvílích, tak jak já teď potřebuju tebe, jenže já tu pro tebe byla. Ty pro mě už ne.
Nevím jak to se mnou teďka vůbec bude, jak budu fungovat dál. To ty jsi mě držel od všech těch sraček a ikdyž to tak často nevypadalo, ve výsledku jsem za to hrozně ráda, takový život jako s tebou jsem předtím nezažila. Jen nevím jestli do toho teď, když už mě nebudeš držet, tak jestli do toho všeho nespadnu znova. Nechcu, ale vlastně nic jiného krom toho a tebe neznám. A s tebou mi bylo líp, o hodně moc.
Tak snad se to jednou třeba srovná, nebo si najdeš tu svoji vysněnou princeznu, kterou budeš milovat doopravdy a budeš tady pro ni dycky, když tě bude potřebovat.
A jak dopadnu já, to je jen ve hvězdách...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama