Srpen 2012

Fotkové vzpomínání

12. srpna 2012 v 23:00 | Dee |  S foťákem v ruce..
Ani nevím jak mě to napadlo, ale když jsem třídila fotky z Tater, které se tu možná objeví ještě dneska, podle toho jak se mi bude chtít spát. Tak při tom probírání jsem si u pár fotek vybavila pár dnů, většinou teda to je den kdy určitá fotka byla pořízena.
A jsou to vlastně moje fotky, možná se objeví i nějaká jiná, to nevím ještě. A u každé stručně shrnu co se mi při ní vybaví a někteří se nejspíš doví krutou pravdu. Ale život není fér a nikdy nebyl. Zvykej si.
Dávám to mezi fotky, vždyť nebýt jich, tak nic takového nevznikne.

Skoro rok stará fotka, poblázněná do miláčka. Tou dobou jsem mu říkala Rex, ani nevím jak to vzniklo. No,někteří (Teja) to používají občas i teď.
Jinak, to teda psala ona a byly jsem venku ještě s Káč. ty dvě se viděly myslím poprvé, ale asi si padly do oka.
Docela nekvalitní, to víte ještě nebyl foťák.

Živá a zdravá

12. srpna 2012 v 11:40 | Dee |  "Tajný deník"
Zdravím, Tatry jsem ted ve zdraví přežila, teda aspoň v tom fyzickém a i o tom by se dalo možná pochybovat. Od úterka pobíhat po horách s obvázaným kotníkem není ideální.
Mám docela dost fotek, tak je sem časem nahraju. Možná, pokud se mi bude chtít, no. V podstatě totiž nemám náladu na vůbec nic, ikdyž to zas ne. Ven bych šla, za ním jedině. Ale nejprv bych se šla nejspíš vyspat. Nebo nejlepší by byla verze jít spát s ním. A fakt jen hajat, přesně tak jak kdysi a jak jsem mu to ve včerejší smsce důkladně popsala.
A to jsem si prosím řekla, že už to nebudu řešit, že mi to po těch věcech co jsem se dozvěděla za to nestojí. Ikdyž je fakt že nevím komu věřit, no.
Chtěla bych věřit jemu, aspoň tohle, ale nějak to nejde. No, aspoň už mi nelže a nezapírá. Berme to z té lepší stránky.
Nezávidím lidem kteří se mnou trávily včerejší odpoledne a noc, to střídaní nálad a brečení postupně každému na rameni je hnus, ale nevím co udělat aby to přešlo. Nepřejde, jen tak ne.
Smíchané s alkoholem je to ještě horší, o dost. A pak mu ještě píšu tolik smsek protože ho prostě přes to všecko chci pro sebe, jen pro sebe.
Odepsal mi včera v noci, teda po každé té smsce jsem měla náladu nalít si dalšího panáka, ale udělala jsem to jen po jedné. Po té v podstatě nejhezčí nebo jak to říct. Jenže, kde jsou ty dvě hodiny ráno kdy to psal, teďka je to zas tak jak předtím.
Tak moc se mění. Chtěla bych aby byl takový jako v noci, aspoň trošku takový :(..

Den desátý

9. srpna 2012 v 14:13 | Dee |  "Tajný deník"
Takže, je tu poslední den. Na začátku jsem ani moc nevěřila že to dokončím, ale stalo se. Tak tedy jako poslední je jedna zpověď, a to jsem se rozhodla trošku zjednodušit, aspoň teda sobě, protože celý tento blog je jedna velká zpověď někomu neznámemu.
Tak jen říkám, když se chcete dozvědět víc, projděte si blog a určitě zjistíte dost :).

Den devátý

8. srpna 2012 v 14:08 | Dee |  "Tajný deník"
Dva obrázky které momentálně vystihují tvůj život a proč.

1. Protože takhle nějak se mi zhroutil celý svět před pár dny.

2.Protože přesně takhle to je, a vystihuje to podstatu všeho.

Den osmý

7. srpna 2012 v 13:59 | Dee |  "Tajný deník"
Opět přednastaveno, tak se podívejme co tu máme dál.
Tři věci, které tě vzrušují.

1. Milovaný, ikdyž bůhví jestli je ještě milovaný. Ale prostě on dycky. A já vím že to není věc, ale.. Snad chápete.

2. Hlazení, líbaní všude možně, cokoliv romantického.

3. Raděj už vynechám, nemusím sem přece svěřovat všechno, ne?

Den sedmý

6. srpna 2012 v 13:52 | Dee |  "Tajný deník"
Pokračujeme dál, dokonce to stíhám prokládat aji ostatníma článkama, nebo spíš jsem stíhala. Tenhle už je přednastavený, jsem momentálně na Slovensku, v Tatrách. Tak alespoň dovezu fotky, máte radost?
Čtyři věci které tě dokážou znechutit..

1. Namyšlení a falešní lidi.Nesnáším přetvářku, ikdyž mi někdo furt donedávna říkal jak se přetvařuju a podobně. Nepřetvařovala, jen on si to myslel. ALe každopádně, takoví lidi jsou hnus, ještě když si myslí že ví všecko nejlíp a podobně. Nebo taky jen co zajdou za roh, hned vás začnou pomlouvat. Nevím jak vy, ale já bych za to vraždila.

2. Netolerování názorů druhých, copak každý nemá právo být nějaký, mít svůj názor?

3. Zmalované holky, které vypadají ve svých 12-13 málem na 18. Jistě víte o čem mluvím. A celkově takové ty strašlivě "kůl" lidičky a tak.

4. Ha, tučné maso. Nesnědla bych to ani kdyby mi nabízely milión. Prostě fuj!

Den šestý

5. srpna 2012 v 16:40 | Dee |  "Tajný deník"
Pět lidí kteří pro tebe něco znamenají, bez jakéhokoli pořadí.

1. Milovaný
2. Ali
3. Teja
4. Káč
5. Menzli

Den pátý

4. srpna 2012 v 11:02 | Dee |  "Tajný deník"
Šest věcí, které bys nejradši neudělal.
Jo,tak to bude možná trochu delší, je toho hodně a když se z toho vypíšu, tak mi to neuškodí bych řekla.

1. Ten Silvestr, kdybych mohla, tak se vrátím v čase, vystoupím z té tramavaje která mě vezla ke kámošce a k bandě emařů, vlezu do nejbližšího busu který by mi jel k němu, a celou noc by jsem byli spolu a bylo by to jak na Nový rok, tak po celý rok.
Lituju toho hodně, mohlo to změnit podle mě dost věcí, a teďka by se to všechno nesralo tak rychle, možná.

2. Toho pitomého chlastání u Futura, původně jen s holkama. A pak se to tak zkurveně zvrhlo, nesnáším se za to. Jak sem mohla, jak? Ptám se pořád dokola od té doby.

3. Všecky ty dny, kdy jsem nebyla s ním.

4. Té svojí nadávky, předevčírem, asi. Ujely mi nervy a mrzí mě to a dost. Ikdyž ty nervy mám do teď.

5. Toho čtení věcí na které nemám právo a stydím se za to. Jsem v tomhle odporná, ale taky jsem byla dost zoufalá.

6. To včerejší chlastání, takhle jsem se nezřídila dlouho a už zas nechcu, a ještě k tomu u něj doma a před ním. Ale když já chtěla ať se o mě stará tak jak já o něj když byl nalitý, a abych měla aspoň chvilku pocit že mě má rád tak jak kdysi.

Milovaný..

3. srpna 2012 v 20:14 | Dee |  Dopisy, které nikdy nepošlu..
Pořád naivně doufám, že to všechno je jen hnusný sen. Celé ty čtyři dny u tebe, to všechno předtím, to že si už ani nevěděl co mi psát. Prostě to všecko co se děje, furt doufám že to nemyslíš vážně, že najednou prostě napíšeš : "Princezno, potřebuju tě." Nebo rovnou konečně přijdeš za mnou když tak moc prosím.
Ale něco ve mě mi už na druhou stranu říká že tohle už je fakt konec, nejde se mi s tím smířit. Připadám si stejně jako ty v zimě, už přesně vím jak ti bylo. Taková bezmoc s tím něco udělat, když se ten druhý už rozhodl. Takoé zoufalství, že ani nevíš co dál, jak prostě žít bez toho druhého.
Jen celé dny sedím doma a nic nedělám, ven nejdu, protože jsem furt byla jen s tebou, a tak mi to vyhovovalo, nechtěla jsem a ani to nechcu jinak. Na nikoho jiného nemám náladu, tak furt prosím ať přijdeš za mnou. Jenže ikdybys přišel, tak už to nebude ono. Nevím pořádně ani proč, jen tuším, a taky tomu nechcu uvěřit že to tak je, že se vůbec něco takového stalo.
Nechápu to, prostě ne. Dyť jsi mě tak potřeboval, ještě nedávno a já tebe, ikdyž jsem si namlouvala že ne, chtěla sem to skončit, ale nenašla sílu to nakonec udělat. Potřeboval jsi mě v těch chvílích, tak jak já teď potřebuju tebe, jenže já tu pro tebe byla. Ty pro mě už ne.
Nevím jak to se mnou teďka vůbec bude, jak budu fungovat dál. To ty jsi mě držel od všech těch sraček a ikdyž to tak často nevypadalo, ve výsledku jsem za to hrozně ráda, takový život jako s tebou jsem předtím nezažila. Jen nevím jestli do toho teď, když už mě nebudeš držet, tak jestli do toho všeho nespadnu znova. Nechcu, ale vlastně nic jiného krom toho a tebe neznám. A s tebou mi bylo líp, o hodně moc.
Tak snad se to jednou třeba srovná, nebo si najdeš tu svoji vysněnou princeznu, kterou budeš milovat doopravdy a budeš tady pro ni dycky, když tě bude potřebovat.
A jak dopadnu já, to je jen ve hvězdách...

Výlet do Prahy

3. srpna 2012 v 14:30 | Dee |  S foťákem v ruce..
Jedna z Prahy, určitě všichni vědí kkde to je a pro ty co náhodou ne, Staroměstský orloj. Ale doufám že takoví tu nejsou :D.
Fotka focená vlastně teďka, jak jsem byla v Hradci a tou dobou mi bylo ještě fajn, a celá nadšená jsem lítala po krámcích a sháněla vhodného medvídka :(