Smutno mi je.

27. července 2012 v 9:39 | Dee |  "Tajný deník"
Ha,ha.. Prázdniny, divné období..
Člověka napadne, že když se nemusí do školy, tak přece všechno musí být dobrý. Tak to je jen iluze.
Neplatí to, ikdyž by mělo teda. Ale zas nemůžu to svádět na období, můžou za to lidi, jak jinak, že?
Možná by jsme s těma naschválama mohly přestat. Oba.
Hnusný pocit, když se zamyslím nad tím, že se celou dobu snažím ať se nevídají a oni si momentálně spí pod jednou střechou. Není to fér.
A neposlouchá mě, když jsem naštvaná, jako by to šlo úplně mimo něj. A pak to dopadá, tak jak dopadá. Neříkám, že sem to musela udělat, ale byla to jediná věc, která mě napadla a kterou sem ještě neudělala.
Možná by jsme se mohli vzpamatovat, a hodně rychle. Protože s takovouhle to půjde za chvíli do háje. Ikdyž, bůhví jak je to teďka,že. Kdo ví.
Takový hnusný pocit, že mě pořádně vnímáš jen při tulení,nevím jestli to tak je i ve skutečnosti, ale příjde mi to tak. Smutno mi z toho je. Kde jsou ty časy kdy jsi mi neutekl a zůstal u mě, a povídali jsem si? To by mě zajímalo, kam to všecko uteklo. Ale dost už o tomhle, přemýšlím o tom pořád, tak nemusím ikdyž dělám něco co mě baví.
Přidala jsem nové fotky do galerie, je to jednodušší než je náhrávat do článků, aspoň s mojím připojením k internetu. Tak by mi udělal radost nějaký názor k nim :). Tohle jsou ještě úplně jiné, časem možná taky budou mít vlastní galerii.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama