Kde si?

7. června 2012 v 14:01 | Dee |  Dopisy, které nikdy nepošlu..
Jebeš na mě, omlouvám se za ty slova, ale je to tak a líp se to popsat nedá. Nevím co se děje, co ti zas přelítlo přes nebo proč na mě prostě kašleš. Nevím co kde a hlavně s kým provádíš, nevěřím už tomu že jsi u kamaráda a podobně. Prostě tomu nejde věřit. Dyť vždycky když jsi byl s ním, nebo poletoval někde venku tak sis našel čas mi odepsat, nebo sám od sebe napsat něco hezkého.
A teď, neodepisuješ celé odpoledne, naposled když si takhle nepsal tak si byl s madame Rezavou. Tak asi proto mě napadají takové myšlenky.
Potom celé dopoledne napíšeš tři zprávy a tím to končí, a ještě se vykašleš na to že jsi mě měl počkat po škole. Ikdyž, ty jsi řekl možná a to u tebe už vždycky znamená ne.
Kde se ztratil ten můj milovaný kterého znám? Ten který na mě byl vždycky naštavaný když sem dala přednost kamarádce před ním, když sem mu pořadně neodepisovala, ten který chtěl být co nejčastěji se mnou. Kde si?
Prohodili jsem si role, úplně. Teď jsi to ty, ten který se chce bavit, chce být s kámošema... Ne, nejsem na prvním místě a dost pochybuju že někdy ještě budu. Nevěřím tomu, vždycky se stane něco co mi tu představu zkazí.
Myslím že ti vadí to jaká teď sem, jak si tě hlídám, jak tě nechci nikam pustit. Ale takovou jsi ze mě udělal ty, a moc dobře to víš. Nikdy jsem na nikoho taková nebyla a asi ani nebudu, jen tebe prostě chci mít jen pro sebe, nechci se dělit vůbec s nikým.
Jo,jsem sobecká a majetnická, ale to ty taky dobře víš. Sám jsi stejný...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama