Červen 2012

Prečo naozaj milujeme tých ktorí si to nezaslúžia?

9. června 2012 v 22:01 | Dee |  "Tajný deník"
Ani si nejsem jistá jestli ten nadpis je přesně jak má být, ale takhle nějak to bylo. Aneb Fontána pre Zuzanu 2, zkouknutá s milovaným. Aji pár slz mi ukáplo, mama Kami si nezasloužila umřít.
Mám pocit že bych se na ten film klidně mohla dívat aji 3x po sobě, takový fajný byl, ani nevím proč.
Zas mám pocit že lítám nahoru a dolů. Jednu chvilku jsem šťastná tak moc jak to ani popsat nejde, ale stačí pár chvil a všechno jde do háje.
Jsem na něm moc závislá, ikdyž se pohádáme tak mi nevydrží být na něj naštvaná, a tak si asi ani neuvědomí že mi to třeba ubližuje. A to jak každý den poletuje furt někde po nocích venku, ani nekomentuju raději. Zblázním se starostí co kde zas vyvádí.
Ani mi nejde psát, nemám na to náladu.
A až se nevlezu do kalhot, tak vím proč, protože zas jím jak čuně, stylem že vyberu ledničku, naskládám na tácek a dobrou chuť. A takhle bych to mohla delat celej den.
Zoufalé se mnou.

Kde si?

7. června 2012 v 14:01 | Dee |  Dopisy, které nikdy nepošlu..
Jebeš na mě, omlouvám se za ty slova, ale je to tak a líp se to popsat nedá. Nevím co se děje, co ti zas přelítlo přes nebo proč na mě prostě kašleš. Nevím co kde a hlavně s kým provádíš, nevěřím už tomu že jsi u kamaráda a podobně. Prostě tomu nejde věřit. Dyť vždycky když jsi byl s ním, nebo poletoval někde venku tak sis našel čas mi odepsat, nebo sám od sebe napsat něco hezkého.
A teď, neodepisuješ celé odpoledne, naposled když si takhle nepsal tak si byl s madame Rezavou. Tak asi proto mě napadají takové myšlenky.
Potom celé dopoledne napíšeš tři zprávy a tím to končí, a ještě se vykašleš na to že jsi mě měl počkat po škole. Ikdyž, ty jsi řekl možná a to u tebe už vždycky znamená ne.
Kde se ztratil ten můj milovaný kterého znám? Ten který na mě byl vždycky naštavaný když sem dala přednost kamarádce před ním, když sem mu pořadně neodepisovala, ten který chtěl být co nejčastěji se mnou. Kde si?
Prohodili jsem si role, úplně. Teď jsi to ty, ten který se chce bavit, chce být s kámošema... Ne, nejsem na prvním místě a dost pochybuju že někdy ještě budu. Nevěřím tomu, vždycky se stane něco co mi tu představu zkazí.
Myslím že ti vadí to jaká teď sem, jak si tě hlídám, jak tě nechci nikam pustit. Ale takovou jsi ze mě udělal ty, a moc dobře to víš. Nikdy jsem na nikoho taková nebyla a asi ani nebudu, jen tebe prostě chci mít jen pro sebe, nechci se dělit vůbec s nikým.
Jo,jsem sobecká a majetnická, ale to ty taky dobře víš. Sám jsi stejný...