Květen 2012

Kytičky poprvé..

28. května 2012 v 21:31 | Dee |  S foťákem v ruce..
Miluju toho moje milovaného :).. Jen pár obyčejných kytiček z lesa, a jak velkou z nich mám radost :)..

24.května 2012

24. května 2012 v 23:00 | Dee |  S foťákem v ruce..
Dvě korálkové fotky :)

A jedna ,,umělecká" s růži..

,,Snad nic nebudeš vymýšlet,prosím"

24. května 2012 v 13:45 | Dee |  Dopisy, které nikdy nepošlu..
,,Snad nic nebudeš vymýšlet,prosím".. Pěkná věta.. Jen kdyby ses zamyslel nad tím v jaké situaci ji říkáš, respektive píšeš...
Kolikrát takhle prosila já, a nic se nestalo.. Vůbec nic, a můžu se třeba i postavit na hlavu a stejně zas budeš dál dělat píčoviny,a bude ti uplně jedno jak mi tím ubližuješ..
Zkus se zapřemýšlet nad sebou, nad tím co děláš, jaký teď jsi.. A co chceš po mě.. Je dost velká blbost chtít po někom něco co sám děláš naprosto běžně, ani se nesnažíš to omezit.. Vůbec,prostě ti to je všechno fuk, včetně mě..
Zase ses na mě dneska vykašlal, ikdyž ses včer sám ptal jestli půjdem na brusle,nebo na kolo.. A nakonec stejně budeš někdě uplně jinde.. A zítra to samé, zas tam budeš přes noc.. Zas budeš dělat píčoviny, bůhví s kým kde skončíš :(..
Já už nevím co mám udělat, jak ti dokázat že to všechno myslím vážně.. A jak udělat to, aby ses přestal tak moc ničit..
A to ještě v hloubi duše doufám že budeš dneska tam kde říkáš, a ne třeba někde ve sboru..

Byl jsi můj...

22. května 2012 v 22:39 | Dee |  "Tajný deník"
Jak je těžké se vzdát milovaného člověka, někdy to ani nejde, nedokážu to..Ikdyž jsem to zas všechno pokazila sama, tak se nemůžu divit že je teď takový... Ale když to tak moc bolí, tak hodně... Tak moc to nikdy nebolelo, možná na konci roku, kolem Vánoc..
Milovaný můj, žádnému rezkovi ho nedám, však stejně odešla sama... Teda alespoň v to doufám, a že už se nikdy nevrátí... Vůbec nikdy.. Už jen to že s ním byla venku, že mu říkala ,,lásko,broučku atd " ještě když byl se mnou, tak už jen kvůli tomu je to hnusná čarodějnice.. Jo,jo..sice jsem jí asi teď udělala to samé, a ne poprvé, ale já to předtím ani neudělala schválně, vůbec sem o ní nevěděla..
Jak moc mi bylo teď v to pondělí smutno :(.. A to jak se někdy chováš, co říkáš.. Někdy ani nevím jestli to myslíš vážně nebo ne.. Nedá se v tobě vyznat, ani trošku...
Kde jsou ty doby, ve kterých neexistovalo to že by ses na mě vykašlal na celej den, ještě když jsme se den předtím neviděli vůbec.. Každý den alespoň chvilku spolu... A to ani nemluvím o tom pátku, kterej teď bude... Jen si pamatuju jak sme se bavili,kdysi dávno že bysme neměli chodit furt na akce a tak...
Kéž bych tak mohla vrátit čas... Udělala bych to a hned... Všechno mi to hrozně chybí, to jaký jsi byl.. Vůbec se to nedá srovnávat s tím jaký jsi teď... Ani trošku...
Moc si se změnil, já vím... Stalo se moc věcí, a hodně jich bylo špatných.. Hodně sem ublížila, a tak moc mě to mrzí...
Asi nikdy sem ničeho nelitovala tak jak toho Silvestra..Kolikrát už sem přemýšlela jaké by to asi bylo kdyby to bylo jinak, tak jak to původně mělo být... Asi uplně jiné..