Březen 2012

Pojmenovat článek je čím dál těžší :D

31. března 2012 v 22:44 | Dee |  "Tajný deník"
Děje se toho tolik, že ani pomalu nevím co psát.. Ale fascinujou mě reakce mých "přátel" když jsem jednou za xxx let udělala něco proto abych byla opravdu šťastná.. Já chápu, že ho nemaj rádi, já taky spoustu lidí nemusím.. Ale aspoň nějaká tolerance, ne?.. Ikdyž, někdy si říkám co bych taky mohla čekat.. Jen se mi líbí že když někomu povíte krutou realitu, tak vás pošle do prdele a neuzná že máte pravdu.. Aneb vítejme v dnešním světě :)..
Píšu hodně zmateně, že?.. Ale je toho fakt moc, tak nějak se hroutí spousta věcí ale nadruhou stranu, zase se děje spousta faajn věcí.. Prostě je toho moc, a nechci to sem ani moc psát.. Moc osobních věcí..
Ale třeba to že jsem si dneska byla koupit poslední díl Eragona je dobrá zpráva, ne? :).. Mám z toho radost..
Ikdyž ne tak velkou jak si myslí někteří.. Prostě dlouho očekávaná knížka,no.. A konečně se dovím jak to všechno dopadne :D.. Jsem na to tááák moc zvědavá až to možné není...
Tak já jdu asi teda číst, ať to vím všechno co nejdřív... Už se vidím zítra, zas celej den v knížce, místo učení... A ať už se kurňa udělá hezky, ať se dá jít z někam ven.. Fakt mě to hnusné počasí nebaví... Chci léto, nebo alespoň teplo :D...

Blondýna? x)

12. března 2012 v 22:13 | Dee |  "Tajný deník"
Změna je život :) a blond barva je fajn..Sice trochu šok po tmavě červené,a ještě to furt není dokonale odbarvené, ale mám radost :) .. Snad mi o velkých prázdninách vyjde ta fialová nebo modrá :) bych se asi zbláznila radostí :)
Je to krize, jsme alkoholici xD už tři dny v kuse cosi popíjíme :D..nee,vlastně včera ne :D..
A v sobotu byl vlastně sraz, už mi to přijde jako úplně normální každou sobotu trávit s těma lidma :).. A nepřipadám si tam už cizí, jak to bylo teďka ze začátku, když jsem tam delší dobu nebyla..
Ale tou dobou mi to nechybělo, alespoň ze začátku.. Ale to už nebudu rozebírat, to už je za mnou.. Stejně si někdy vzpomenu, a dostanu ohromnou chuť mu napsat, ale nesmím..
Je to takové divné, ale zaároveň jsem tááák šťastná :).. Skoro 2 měsíce s ním ♥ :)**
Btw, mám teď prázdniny,heeč :D.. Tak alespoň nějaký čas si odpočinu od školy, a upřímně..možná i od některých lidí tam..
Ale to raděj nekomentovat :)..
Takové krátké zápisy, ale není čas, ani nálada..Dneska zas byl takový divný den, a včera taky :(.. Nechci už nikdy dohnat žádného kluka k slzám :(..Navíc když za tu moji zkurvenou přecitlivělost nemůžu, a pak to dopadá takhle.. Je mi to hodně líto :(.. Ale už to bude dobrý, pevně tomu věřím.. Je to můj miláček, a nikomu už ho nedám ♥
Ještě jedna blonďatá fotka x)