Minulost se opakuje...

21. ledna 2012 v 21:58 | Dee |  "Tajný deník"
Tak a je to za mnou :)..Nevím,jestli se smát nebo brečet, ale každopádně mi s ním bylo nádherně, ale už to takhle nešlo dál.. Nevydržela jsem to, nedokážu být tak jiná, taková jeho Anička, když já jsem prostě červenovlasá Dee.. A ještě hodně dlouho chci být.. Teď ještě obarvit tu červenou, nebo jít na blond s fialovou? Já nevím.. Zas ta červená už ke mě prostě patří,no..Ještě uvidím :)
Zajímalo by mě kdypak jsem vám sem psala naposled.. Ještě když jsem byla v Hradci,myslím.. To je hodně dávno, moc věcí se stalo.. Hlavně Silvestr :)..Šílenost, ale bylo fajn.. Nějak jsme se zas dali dokupy s Dejvem,Šipim,nebo jak jsem o něm tady kdysi mluvila.. To už je taky nějaký ten pátek zpátky,no :)..Ale on má takovou zvláštní schopnost, že pokaždé když jsem ho viděla, tak jsem doufala v něco víc, a když byl s jinou holkou tak jsem tak krásně žárlila.. Ještě že to nevěděl, ale teď už to ví,no.. Zas Dee byla moc upřímná, a nenechala si to pro sebe.. Ale co už :)..Jsem s ním zas šťastná :)..ikdyž to ze začátku nebylo lehké, nemůžu jen tak zapomenout, ale teď už to celkem zvládám.. Ikdyž,my víme, není to ideální.. Některé ty chvilky... Ne,už se to nebude opakovat, bylo to naposled..
Fascinuje mě jak jsou si podobní :) a zároveň tak odlišní.. To pochopí jen někdo kdo je zná oba, a takových moc není..
Oba tak moc žárlí, jen u každého to vypadá jinak.. Popravdě, Šipiho přístup mi vyhovuje :)..Žádné zkurvené zakazování, omezování, je to můj život, moje rozhodnutí, ikdyž on je důležitá součást mojeho života..
Stejně se mi nechce věřit že to je fakt pravda :).. Na toho Silvestra, mě už na tom busáku napadlo jestly by to třeba nějak nešlo dát dokupy, ale nevěřila jsem tomu..
Ještě sem dám tři fotky (tady) :)..a jdu do hajan :) a nesmím zapomenout, na jednu písničku :))) možná dvě :)
A kdyby někoho zajímalo moje předchozí kecy o Šipim,tak tady dám odkazy x)...
2.článek aji se starou společnou fotkou :)
3.článek to jsem na něj dosti nadávala,no :)
4.článek tohle není celé o něm, ale zmínky tam jsou..dost podstatné..
A ještě dva dopisy,taky byly pro něj 1. a 2. ..
Je zvláštní si to teď číst,a říkat si že teďka je to úplně jiné :)..změnili jsme se,oba..Kristýnka ♥
Nezapomenu jak ji drnkal na kytaru u mě doma ♥

Furt dokola v mobilu :)..
Od zlatíčka ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama