Leden 2012

BIGBANG - Haru Haru

27. ledna 2012 v 20:52 | Dee |  Hudba
Těžce mi tě to připomíná, ikdyž je to písnička kterou znám od něj..

Je mi to líto..

27. ledna 2012 v 20:46 | Dee |  "Tajný deník"
Zas mám doma jeho tričko.. Teď nevím jestli je to dobře,nebo ne. Asi určitě ne, ale když ono je to silnější něž já :(..
Nepochopím proč mě to k tobě tak moc táhne, když vím že spolu nemůžem být, že by to zas dopadlo špatně. Ale tak proč celé odpoledne přemýšlím nad tím proč jel do Poruby, zrovna tam! Jakoby si nemohl vybrat nějaké jiné místo,že?
Jsem taková svině, tak moc špatná jsem.. Je mi to líto, ale nemám v plánu něco měnit.. Teď ho zas delší dobu nesmím vidět, prostě nesmím! Ale pak zas přijde taková ta slabá chvilka, a já moc zatoužím po jeho objetí, a pak to zas dopadne špatně..Nebo tak jak vždycky..
Je mi divně, tak nějak smutno.. Celý víkend sedět doma,a nevidět nikoho, když některým nestojím ani za 15 minut cesty.. A jediné dva lidi, kteří by přišli sem matka nepustí, jen proto že jeden je bývalý a nemá ho ráda, a toho druhého proto že je to současný a vlastně ani nevím proč.. Asi proto že je to kluk.. Miluju tu moji matinku...
Končím dneska, jdu raděj spát :( prostě je mi smutno a chce se mi brečet,no a? :( jsem taky jen člověk :(

Minulost se opakuje...

21. ledna 2012 v 21:58 | Dee |  "Tajný deník"
Tak a je to za mnou :)..Nevím,jestli se smát nebo brečet, ale každopádně mi s ním bylo nádherně, ale už to takhle nešlo dál.. Nevydržela jsem to, nedokážu být tak jiná, taková jeho Anička, když já jsem prostě červenovlasá Dee.. A ještě hodně dlouho chci být.. Teď ještě obarvit tu červenou, nebo jít na blond s fialovou? Já nevím.. Zas ta červená už ke mě prostě patří,no..Ještě uvidím :)
Zajímalo by mě kdypak jsem vám sem psala naposled.. Ještě když jsem byla v Hradci,myslím.. To je hodně dávno, moc věcí se stalo.. Hlavně Silvestr :)..Šílenost, ale bylo fajn.. Nějak jsme se zas dali dokupy s Dejvem,Šipim,nebo jak jsem o něm tady kdysi mluvila.. To už je taky nějaký ten pátek zpátky,no :)..Ale on má takovou zvláštní schopnost, že pokaždé když jsem ho viděla, tak jsem doufala v něco víc, a když byl s jinou holkou tak jsem tak krásně žárlila.. Ještě že to nevěděl, ale teď už to ví,no.. Zas Dee byla moc upřímná, a nenechala si to pro sebe.. Ale co už :)..Jsem s ním zas šťastná :)..ikdyž to ze začátku nebylo lehké, nemůžu jen tak zapomenout, ale teď už to celkem zvládám.. Ikdyž,my víme, není to ideální.. Některé ty chvilky... Ne,už se to nebude opakovat, bylo to naposled..
Fascinuje mě jak jsou si podobní :) a zároveň tak odlišní.. To pochopí jen někdo kdo je zná oba, a takových moc není..
Oba tak moc žárlí, jen u každého to vypadá jinak.. Popravdě, Šipiho přístup mi vyhovuje :)..Žádné zkurvené zakazování, omezování, je to můj život, moje rozhodnutí, ikdyž on je důležitá součást mojeho života..
Stejně se mi nechce věřit že to je fakt pravda :).. Na toho Silvestra, mě už na tom busáku napadlo jestly by to třeba nějak nešlo dát dokupy, ale nevěřila jsem tomu..
Ještě sem dám tři fotky (tady) :)..a jdu do hajan :) a nesmím zapomenout, na jednu písničku :))) možná dvě :)
A kdyby někoho zajímalo moje předchozí kecy o Šipim,tak tady dám odkazy x)...
2.článek aji se starou společnou fotkou :)
3.článek to jsem na něj dosti nadávala,no :)
4.článek tohle není celé o něm, ale zmínky tam jsou..dost podstatné..
A ještě dva dopisy,taky byly pro něj 1. a 2. ..
Je zvláštní si to teď číst,a říkat si že teďka je to úplně jiné :)..změnili jsme se,oba..