Změna ?

18. prosince 2011 v 21:44 | Endy |  "Tajný deník"
Tak jo. Trošku jsme poupravila vzhled, po dlouhé době. A taky se rozhodla sem dát fotku, ať každý vidí kdo tyhle nesmysly píše :) Přece se nebudu za svoje názory stydět,ne? :) Přestanu to tu cenzurovat, opět takdy bude všechno, nebudu se omezovat kvůli ostatním..A taky začnu používat smajlíky, a zas začnu psát častěji :) Už mi to tu začínalo chybět,a proč se vzdávat něčeho na čem jsem si za těch pár let vybudovala závislot, která nikomu neškodí :).. Sice jsem za tu dobu vystřídala dost blogů, uplně živě si pamatuju začatky v šesté třídě, jak jsem toužila mít na "blogísku" všechno o emu :)..A co ze mě vyrostlo,že? Jak nečekané, ale když já prostě mám takové ty temnější styly v oblibě.. Ano, jednu dobu jsem si ujížděla i na metalu :).. A od něj se potom dostala přes DnB až na sreamo :).. Miluju tu hudbu :)..
Jak jste si jistě všimli, tak mě zas dostihla taková ta pubertální poblázněnost někým známým :).. Nic reálného, prostě jen takové to dětské zbláznění, platonická zamilovanost, která nemá nic společného s realitou :)..
Takovej ten jeho šílenej výraz :)*.. A jeho luxusní hlas :)..Nepochopíte mě, ale já ho prostě žeru :)
Mám chuť dělat něco zakázaného, něco bláznivého, něco co mi nikdo neschválí.. Už dlouho jsem nic takového nevyváděla.. Včera zas vynechaný sraz, nemoc je prostě svině,no.. Ale tak co už, možná bude další, ale možná na něj taky nepůjdu..Nevím, bůh ví co se do té doby stane..
Jak já miluju, když mi někdo něco zakazuje.. Buď se přizpůsobit, nebo jít dál :/.. Nebo to nějak zkloubit dohromady, což nepůjde.. To už vím teď :(.. Jak zkrotit tu touchu po svobodě :/..Nevíte někdo?
Nebo bych měla mít svůj názor a za tím si stát,a nenechat se omezovat?
Asi ta druhá možnost je správně, ale když to znamená ztratit toho, kterého miluju nejvíc na světě?
Nechci být v mojí situaci, chci být někdo jiný :/..
No,není k sežrání? :))
No,není k sežrání? :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama