Merry Christmas x))

22. prosince 2011 v 20:31 | Endy |  "Tajný deník"
Jo, ony fakt budou Vánoce. Za dva dny, díky bohu už mám všechny dárky, tak alespon že tak :) Dneska jsem kupovala poslední pro mátinku, ale nenašla jsem to co jsem původně chtěla takovou svíčku, co když zapalíte, tak ten obal začne měnit barvu. Ale nebyla nalezena, no. Tak mám něco jiného.
Včera konečně nasněžilo, krása :) Už večer jsem byla poprvé na zemi :) Ale jen lehce, on mě má rád, a nevyválel by mě tam, tak jak by to udělali ty paka ze třidy. Miluju sníh, a miluju bruslení s láskou :) sice jsem nemocná jetš víc, ale stálo to za to. Bylo to fajn :)
A dneska poslední den ve škole :) ideální, takhle by ta škola mohla probíhat častěji. Jen jsme hráli Carcasone (nevím přesně jak se to píše xD ) a pak Twistra :) potom dvě hodinky na pc, to jsem se dívali na filmy, a potom zas hoďku Twister a domů :) a teď pěkně na školu zapomenout :) jo,jo..prázdniny jsou moc fajná věc :)


Jen by bylo nejlepší je strávit pěkně v postýlce s láskou, což neklapne ani náhodou, škoda :( budu muset k bábince do Hradce, odvézt dárky, přivézt dárky :D taky dobrej plán,no :) ale vůbec se mi nechce, absolutně :( kdyby to alespon nebylo tak daleko :(
Jop,trochu něco jiného než co vám tady dávám normálně, ale zaujalo mě to :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama