Jsem zkurvená emařka..No a?

2. září 2011 v 9:10 | Endy
Ha, škola. No, nic zvláštního. Zas vidět ty ,,milé" obličeje spolužáků a hlavně spolužaček. Ale budiž, zase se snesem, ne že bychom se nějak moc zbořňovali, ale těch deset měsíců to vydržíme a pak zas dva měsíce pauza. Nepochopíte, ale mě se povedlo přijít první den do školy nemocná. Talent, no. A samozřejmě dneska do kina s rýmou, taky super nápad. Ale už je to lepší, nebolí mě hlava a krk už je taky celkem v pohodě.
Jen ta psychika je docela v háji. Mě nevadí že na mě sereš, ale pochop že já potřebuju alespoň nějaký kontakt na tebe. Jako ne že by to bylo akutní, ale jestli jednou bude, tak si tě najdu. Můžem za to oba, ne jenom já, nebo ty. Takže následky si poneseš taky.
Šílím, normálně jsem se z něj zbláznila. Po dlouhé době, kluk který mě fakt dostal. Přemýšlím nad ním ve dne, v noci. Nejde přestat. Chci ho, musím ho mít. Příjde mi že na tom záleží můj život. Vím,je to blbost. Ale mám takový pocit. Budeš můj, musíš být můj.
A dost, nesmím se zbláznit. Pozdě, už se stalo. Tak to alespoň trochu omezit. Pokusím se, ale nic neslibuju.

Vzpomínám, jak jsem loni psala článek o filmu na kterém jsem byli se školou na začátek školního roku, a dneska večer můžu psát znova. Příjde mi to jako chvilka, ale je to už rok. Od té doby se spousta věcí změnila, musela jsem zrušit původní blog, zvládla jsem se rozhádat s pár lidma, najít pár opravdových přátel. Několikrát se zamilovat, několikrát si rozbít hubu. Prostě se toho moc změnilo, ale za některé změny jsem ráda.
Začít se postupně měnit,až se ze mě stalo to co jsem. Lidi se na mě divně dívaj, ti mladší pokřikujou cosi o zkurvené emu, ale nikdo mě nedonutí toho nechat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama