Fakt tam musí být nadpis?

22. září 2011 v 11:22 | Endy
Jak v blázinci. Jop, opravdu si tak připadám. Fotřík se absolutně zbláznil, řve nejen po mě, ale i po matce která se mě zastává. Hnus tohle, i Rex uznal že mám místo otce debila. On mi totiž pokaždé, když jsem na něj před ním nadávala, říkal ať dám pokoj, že nemám důvod nadávat a tak. Ale po tomhle musel uznat že to není normální.
Jinak, posledních pár dní si připadám jak v ráji, je mi absolutně úžasně a mám pocit že mi všechno vychází...
Včera jsem byla s Kááč venku, málem ji ze mě jeblo, protože ona Rexe zná, a dokonce do něj jednu dobu byla zamilovaná. Tak ji velmi zajímá všechno co se kolem něj děje, a ještě když se to týká mě.

Hihi, veříte že zamilovanost je hooodně fajnový pocit ?...Připadám si jak kdybych se měla vznášet, narostly mi křídla a konečně mám fakt radost ze života.
A jestli on si kvůli mě dá pokoj, to by bylo úplně dokonalé. Vymývat mozek si fakt nemusí, a to že si kurví zdraví to je taky hrozně fajn pocit. Když už mi na něm tak záleží, tak prostě musí přestat.

Konečně můžu říct, že jsem šťastná....

A ještě teď přesvědčit kámošku, ať jde ven s Honzou, a budeme všichni spokojení. Ale ju přesvědčit to bude ještě sranda, ale určitě se to povede. A jestli ne, tak mám vymyšlený záložní plán, který určitě vyjde. Ikdyž je to docela hnusné.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama