Holčička, nebo chlapeček?

31. srpna 2011 v 10:24 | Endy |  "Tajný deník"
Zas jednou zabijácký den, další sraz. Po dlouhé době jsem tam došla, a nelituju. Alespoň zatím, uvidíme za pár týdnů. Ale snad budu mít štěstí.
Víte co bych chtěla zažít? Sraz na kterém nebude mít blbé kecy, že jsem ho odkopla. Kurva, on to snad bere tak že jsem se chtěla pomstít. Ale to není pravda, ani náhodou. Naopak, já ho mám do teď ráda, ale prostě to mezi náma nefungovalo.
A on mi snad aji vyčítal, že jsem se tam líbala s panem B. , prej že jsem si našla náhradu, no a co? Je to snad moje věc, ne? Navíc když on už si dávno našel další, s kterou už se aji stačil rozejít. No,spíš ona s ním.
Tak a od včerejška jsem zas nezadaná, konečně. Můžu si jít za tím, co chci. A hlavně za tím jedním exotem, právě s ním vedu strašně smysluplnou debatu. Je fajn, nebo mi tak alespoň příjde.
Pan B. se mi včera omlouval že mi zkurvil vztah, jako by mi to už nebylo jedno. Tou dobou určitě, ale podvedla jsem ho brutálně. Tak nejvíc jak jen to šlo. Ale stalo se, nelituju toho. Teda jak už jsem řekla, zatím.
Jsem zvědavá jestli si něco bude pamatovat, protože on měl hodně dost. Za to může ten rum, který jsem jim vzali. A pak to šampáňo,a nitro. Vražedná kombinace, jo a ještě trocha vína od Vivi.
Prostě konec...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama