Srpen 2011

Holčička, nebo chlapeček?

31. srpna 2011 v 10:24 | Endy |  "Tajný deník"
Zas jednou zabijácký den, další sraz. Po dlouhé době jsem tam došla, a nelituju. Alespoň zatím, uvidíme za pár týdnů. Ale snad budu mít štěstí.
Víte co bych chtěla zažít? Sraz na kterém nebude mít blbé kecy, že jsem ho odkopla. Kurva, on to snad bere tak že jsem se chtěla pomstít. Ale to není pravda, ani náhodou. Naopak, já ho mám do teď ráda, ale prostě to mezi náma nefungovalo.
A on mi snad aji vyčítal, že jsem se tam líbala s panem B. , prej že jsem si našla náhradu, no a co? Je to snad moje věc, ne? Navíc když on už si dávno našel další, s kterou už se aji stačil rozejít. No,spíš ona s ním.
Tak a od včerejška jsem zas nezadaná, konečně. Můžu si jít za tím, co chci. A hlavně za tím jedním exotem, právě s ním vedu strašně smysluplnou debatu. Je fajn, nebo mi tak alespoň příjde.
Pan B. se mi včera omlouval že mi zkurvil vztah, jako by mi to už nebylo jedno. Tou dobou určitě, ale podvedla jsem ho brutálně. Tak nejvíc jak jen to šlo. Ale stalo se, nelituju toho. Teda jak už jsem řekla, zatím.
Jsem zvědavá jestli si něco bude pamatovat, protože on měl hodně dost. Za to může ten rum, který jsem jim vzali. A pak to šampáňo,a nitro. Vražedná kombinace, jo a ještě trocha vína od Vivi.
Prostě konec...

Ajajaj...

29. srpna 2011 v 11:25 | Endy |  "Tajný deník"
Aneb Endy zas má kocovinu, není vyspaná. A chce být nevěrná, ale jedině s tím jedním klukem. On byl tak extrémně úžasný, ten jeho dokonalý úsměv. A ty debaty. Zblázním se, na jednu stranu chci mít takovou tu jistotu, a na druhou stranu se chci bavit. Ale možná by mi stačila ta jistota, jen by to musel být ten pravý. Což se zatím nestalo, jinak by mě to tak netáhlo k tomu exotovi, kterého skoro neznám, ale hrozně ráda bych poznala. Byl fajn, byl pěknej, nebyl blbej, a nevypadal jako zmrd.
Proč jsem na tu akci musela jít s ním? Kdyby on tam nebyl, tak by to možná dopadlo i trochu jinak. Přeci jen, když něco chci tak si za tím jdu. A ho bych chtěla úplně šíleně. Tak snad to vyjde, a začnem se nějak víc bavit. A pak možná...
No, uvidíme. Raději si nebudu dělat moc velké naděje, abych pak nebyla moc zklamaná.
Jsem asi blázen, ale odpoledne vyrážím na další akci, xteeňáci mají sraz, tak se tam na chvíli asi stavíme s kámoškou. Pokud se mi ji povede překecat. Což doufám že jo, chci vidět toho pitomce, třeba se zas umoudřil, když si opět nabil držku. Ale tím neříkám, že mi to není líto, že mu to zas nevyšlo. Je, ale už mu nepomáhám, stejně se akorát tak dočkám toho jak mě zas pošle do prdele..

Jen tak :)

27. srpna 2011 v 21:58 | Endy |  "Tajný deník"
Miluju dny, kdy se jen tak flákám a nic důležitého se neděje. Jelikož jsem nešla na sraz, tak jsem vyrazila s kámošem na kolo. Jeli jsem sice jen kousek, ale skoro furt jsem zastavovali, a čváchali se ve vodě. Potom zastávka na kofolu ♥, a ten kluk, no,kluk. Nějakých 20, možná i víc mu bylo. Ale ten úsměv. K sežrání, a samozřejmě jsem mu ho opětovala, to bych jinak nebyla já. Ještě jsem kvůli němu málem spadla z kola, ale Endy se prostě musela otočit.
A potom ti na té střeše, na styl jeli. Ale pískali, a to je fuj. Nesnáším když na mě kluk píská, jak na psa.
Ale jinak bylo moc faajn. Konečně s někým normálním, bez nějakých zkurvených emařů.
Neuvěříte,ale těším se do školy, jako úplně vážně. Konečně uvidím Simíka, navíc už nikdo nebude kajsak v háji, všechny budu mít pěkně po ruce. Jo,to bude zas faajn.
Jsem magor, já vím. Ale víte co? Já bych prázdniny udělala úplně jinak. Třeba kratší,ale musely by být častějc. Chápete,ne?
Aby nebyly tak dlouhé, protože někoho nevidět dva měsíce je docela hnus, a můžu se snažit jak chci, a den kdy máme čas oba prostě nenajdu.
A teď konec mým úvahám, a dobrou noc ♥

Nelituju..

26. srpna 2011 v 21:58 | Endy |  "Tajný deník"
Nijak mě neštve,že jsem na ten sraz nešla. Spíš jsem ráda, nepotřebuju slyšet hlupé kecy, co tam jako dělám.
Raději s těma mojima exotkama na bazén. A ten kluk, k sežrání. Fakt jako, a zjištění že je to fakt ten kdo jsem si myslela,taky dobrý.
Končím s váma, srazům se začínám vyhýbat jako čert kříži. Neříkám,že už nepojedu ten náš styl. Ale ty blbé kecy prostě slyšet nechci. Klidně si mě pomlouvejte, ale tak ať to nevím. Nebo mi to přijď říct do očí, když jsi takový frajer.
Zmrd jsi nic víc. Ale dost o tobě, vím toho dost abych si udělala moooc pěkný obrázek. Chudák Domča.
Poslední tři dny ve vodě, taky dobrý, ne? Dvakrát řeka s milovaným, a dneska bazén. S tím klukem, Alenkou a dalšíma.
Zas utopená, ale neštve mě to, bylo hodně fajn.
Víte co?..
Na to že za chvíli končí prázdiny, tak je to docela smutné. V neděli poslední pořádná akce, ne že bych se netěšila.
Snad tam alespon dojde ten pakouš. Docela by mě i zajímalo jak to mezi náma teď je.
Jen se tiše modlím, aby se mi nechtěl jen pomstít za ten konec roku. Vyjebala jsem s ním, já vím. Byla to blbost, ale bohužel se stalo.
Teď bych to nejraději vrátila zpátky...


Nic není napořád...

26. srpna 2011 v 12:19 | Endy |  Občas píšu..
,,Dej mi pusu." Jo, tak touhle větou to kdysi začlo. Jednou, nevinnou kamarádskou pusou. A jelikož to bylo na jakési akci, tak nezůstalo jen u pusy.
Od té doby si ji pokaždé našel, nechtěl ulítavat s někým jiným. Vždycky to bylo nenápadné, objal ji kolem pasu, pro ty co nevěděli, to vypadalo, že ji jen podpírá. Jen oni dva věděli že to tak není. Vždycky skončili spolu, ikdyž třeba nechtěli, ale prostě to tak bylo. Nechtěli spolu oficiálně být, to už tu jednou bylo a nedopadlo to moc slavně.
Měli se rádi, jako sourozenci, byli jako nejlepší kamarádi, věděli o sobě všechno. Vždycky když se jednomu nedařilo, byl tu pro něj ten druhý.

Xteen nebo emo?

25. srpna 2011 v 10:08 | Endy |  "Tajný deník"
Nejčastější věta ze srazu. Měli jsem totiž další emo sraz,a na stejném místě byl i xteen. A jelikož začlo pršet, tak jsem se všichni sešli pod jednou střechou. Ono je totiž jen jedno místo kde tam neprší.
Cesta pro první flašku byla ještě v pohoděm pro tu druhou už to bylo zajímavější. Šli jsem v největším dešti, skákali jsem do kaluží, běhali přes ně bosky,ve Futuru po nás zůstavaly mokré tlápoty. Zkalili jsem se a bylo nám fajn.
A potom spadnout na dno, bylo mi jako bych dostala pořádnou facku. Poprvé ty dva vidět spoli, bylo mi na zvracení a rozhodně to nebylo z toho chlastu.
Cesta s Kárťou, nikdy nepochopím jak mě dotáhl až na Fifejdy. Vždyť je to celkem kus, navíc v moje stavu.
Jeho slova že takovouhle mě ještě neviděl. Otázky co se děje, proč jsem taková zasekaná. Moje odpověď obnášející pouze jeho jméno, už se neptal. Asi mu to bylo jasné.
A ranní kocovina,fuj. Už nikdy.
Chci si ublížit, je mi nanic ze sebe samotné. Už pár měsíců jsem to neudělala,ale je to závislost. Nejde se tomu bránit.
JO!! Jsem dojebaná, zase. Povedlo se ti to. Znechutil jsi mi celé emo, chápeš?

Ta písnička, nebýt jí, té mrdky zasrané, tak ji neznám Plačící

Milovat, a být milován..

18. srpna 2011 v 9:02 | Endy |  "Tajný deník"
Jak začít? Možná vysvětlením proč jsem tak dlouho nepsala. Byla jsem s našima v Tatrách, na dovolené, která vůbec dovolenou nebyla. Každý den jsem byla utahaná a bolelo mě úplně všechno. Ale budiž, udělejme našim radost. Hlavně když pár dní po příjezdu propiju většinu peněz, přijdu domů pozdě, a ještě pod vlivem. Ale když ten bus fakt ujel a nechtělo se mi spěchat na další.
Jinak, byl to xteen sraz, což bych jako emařka měla odsuzovat ako těžkou komerci. Ale když se tam sejde půlka naší emo partičky z našich srazů. Navíc,byla sranda, máme s Terezkou napůl Nightwish mikinu od nějakého kluka, ani pomalu nevím jak se jmenoval. Dvakrát jsem utíkali před cajtama, poprvé jsme se ještě vrátili, podruhé když už jsme utíkali jen s panem K. tak ne. Bylo 7:46 když jsem kutila že bych už jela domů, no te bus jel 7:50. Takže mi to samozřejmě nevyšlo. Místo cesty domů jsme se stavili do Tesca pro jeho večeři,moje lízatko,to které mi kupoval když jsme ještě byli spolu.
Bylo osm, měla jsem už být doma, ne.
My jsme šli k němu, chovali jsem se jak těžce zamilovaní puberťáci. Ironii na tom je že jsme oba chvíli po rozchodu, ani jeden z nás nechce vztah, ale blbosti děláme stejně. Ale víte co? Chvíli po tom co jsme přišli k němu, tak tam došel jeho děda a furt po něm něco chtěl.
Ale nepochopíte ten zásek, být zase u něj, válet se u něj v posteli, absolutní návrat v čase, až na tu měnší změnu kterou jsme prodělali oba.
,,Chceš lízatko? " odpověděl mi že ne, ale že chce pusu. Načež se z kuchyně ozval děda, že něco potřebuje. Nezabili by jste to?
Potom už jsem šli,jel mi bus, teda až za 10 minut.
Cesta výtahem, došlo i na tu pusu, a nezůstalo jen u ní.
Když o tom tak přemýšlím, přišlo mi to jako kdyby jsem oba potřebovali obejmout, mít pocit, že někomu na nás záleží, že ještě nejsme úplně sami...
Ale on je stejně jen bráška, rozumí mi, pokoušel se mi vysvětlit že nemám proč mít nízké sebevědomí. Možná se mu to z části povedlo, ale zas on byl jeden z těch kteří mi ho pořádně podkopali, ale to už je dávná minulost. Raději zapomenout...

Loučení

18. srpna 2011 v 8:06 | Endy |  Dopisy, které nikdy nepošlu..
Nepřestávám Tě milovat, jen s tebou nemůžu být. Prostě to nejde, nesnáším to, jak se někdy chováš. Nesnesu některé tvoje připomínky. Nenávidím to, jak jsem se furt hádali kvůli prkotinám. A zároveň miluju pohled do tvojích očí, ty tvoje šílenosti které provádíš na desce na kolečkách. Nikdy nezapomenu těch pár šťastných chvil.
Nevím proč to tak muselo dopadnout. Proč to muselo tak hloupě skončit. Je mi to líto, ale už se nechci vracet. Jen mě mrzí, že jsem Tě asi ztratila úplně, ale pro mě navždy budeš Davídek, ikdyž ne můj.
Občas mě zamrzí, to že se nemůžu schovat u tebe v náručí. že na mě nikdo nebude čekat a těšit se. Ale sama jsem to takhle chtěla.
Nemyslím, že jsem ti ublížila, ale kdyby náhodou. Promiň, nechtěla jsem. Mám Tě ráda. Jsi pro mě moc důležitý. Nechci Tě úplně ztratit…
Když si tenhle dopis čtu. říkám si...Panebože, vždyť on za to nestojí, je to absolutní chuj...
A mám pravdu, už teď má další holku, a zároveň chce holku jeho nejlepšího kámoše....
Nemám slov...


Naivita je hnus..

3. srpna 2011 v 21:47 | Endy |  "Tajný deník"
Nesnáším sama sebe...
Jak jen můžu být tak blbá,a tak slepě mu věřit. To je prostě blbost.
Děkuju mojí milované Tejušce, že mě zbavila iluzí. Jde mu jen o jedno, ikdyž co bych chtěla že. Od něj, navíc když zná to jeho zamilovávání. Ale budiž, když takhle, tak proč ne. Svině umím být taky, tkže když chceš miláčku, máš to mít.
Vrátím se ke svému chování, jako předtím. Je mi jedno co si o mě kdo myslí, ale já se budu bavit, vyjebávat se všema okolo, protože na to už nemám nervy.
Kurva, já chci aby byl normální, nešlo mu jen o to si zajebat.