A pak že to neexistuje..

29. července 2011 v 8:58 | Endy |  "Tajný deník"
Přátelství mezi klukem a holkou,fakt jen kamarádství ve kterém nejde o nic víc. Existuje,fakt jako. A kdo nevěří tak je hloupej.
Ty naše debaty,to pošťuchování. A přitom mu můžu povykládat úplně všechno,a nikdo se to nedozví. Navíc, klučičí názor se někdy hodí,ne? To jak mi zkritizoval povídku, kterou si ještě přečetl aniž by mu to někdo dovolil. Ale měl pravdu,chtělo by to jiné téma a změnit pár věcí. A už to že sem ho nezabila za to že to čte,tak to něco vypovídá. Asik ho mám fakt ráda

A co se týče mého pobytu u babi?
Mám pocit že jsem v blázinci, nebo tam asi hodně brzo skončím. Vždyť to už není možné, já vím že oni už jsou starší, ale tak by snad mohli mít trochu rozumu a ne, nás furt jen okřikovat, ať neděláme to, nebo ono. Copak jsem úplně malé děti, které nic neví. Pokud já vím, tak už ne.
Navíc, zkombinuje-li se tohle s tím jak moc chci do Ovy, tak jsem dosti hnusná a nevrlá, protože už to fakt nezvládám. Potřebuju toho mojeho blázna :(...
Těším se na něj úplně maximálně. Ale asik dostanu infarkt až ho uvidím, bude bez vlasů, protože..No, to je jedno. Nemůžu to nikde,a nikomu říct. Slíbila jsem mu to :))..
Ale nedovedu si to představit, jelikož ho znám jen s dlouhýma vlasama, jakože fakt dlouhýma. Momentálně je má delší než já, a nebude je mít vůbec. It is crazy.
A mám pro něj dárek, asik mě zabije, ale to nevadí. Teda to řekl, bráška že mě zabije až to uvidí. No, uvidíme. Vždyť on je takový šílenec, že mu to bude připadat stejně jeblé jako mě, a budem oba spokojení. Ikdyž teda on si žádný dárek nezaslouží, nepopřál mi k svátku :(..Zapoměl :(..No,co stane se..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama