Červenec 2011

Lásko..

30. července 2011 v 0:24 | Endy |  Dopisy, které nikdy nepošlu..
Sedět ve čtyři ráno na bálkoně, obličej mít osvětlený podivným světlem obrazovky, na uších mít řvoucí sluchátka a psát první z mnoha dopisů Tobě. Dopisů, které si nikdy nepřečteš.
Mít pocit tíživé samoty a zároveň doufat, že nezradíš a nezapomeneš.
Každá z písniček, které mám v playlistu mi Tě bolestně připomíná, až teď, sama ve tmě, si plně uvědomuju, to všechno co k tobě cítím. A pak dostat šílený nápad, strhnout si sluchátka z uší a do ticha nočního velkoměsta zakřičet : ,,Miluju Tě!" , tak nahlas, že jsi to musel slyšet ikdyž jsi tak daleko.
Víš ty vůbec co všechno jsem si kvůli tebe vytrpěla? Vidět Tě brečet kvůli jiné, mít na ni obrovský vztek, že ti tak ubližuje. Zoufalý pocit, že ti nemůžu pomoct, smsky ve 4 ráno, protože bez tebe ta akce nebyla luxusní. Stačila by tvoje přítomnost a bylo by líp.
A to nemluvím o probdělých nocích na táboře, kdy jsi o mě nechtěl ani slyšet.
Potom vyprávění Teji o tom co jsi udělal, obrovský vztek, chuť Tě zabít. Ale když ty sis to stejně za pár hodin vyžehlil. Lítost, že jsem na tebe byla tak hnusná.
Sraz na který jsi neměl dojít, ale ty ses stejně objevil, obrovské přemáhání neudělat nějakou blbost, a chovat se jako kdyby se nic nestalo.
A jsem zpátky u zoufalého pocitu,že ti nemůžu pomoct. Tvoje omluva, že ses choval hnusně, a nebylo to od tebe fér. Objetí a slova : ,,Nebreč, bude zas líp." Přitom mít co dělat abych nezačla sama brečet.
A o pár dní později smska od tebe, že už jsi v pohodě, a že bys mi chtěl vynahradit to jak ses choval. Ze začátku jsem nechápala jak přesně to myslíš,ale smska, že bys to chtěl vrátit před Barču. A já samozřejmě neodmítám. Jak bych mohla, zrovna tebe?...
A od té doby? Zamilovaná,a až na pár dnů šťastná. Nehorázně se na Tebe těším, ďáblíku můj. Nikomu Tě nedám.
Miluju tvoje smsky na dobrou noc <33 Jsou dokonalé, už jenom proto že jsou od Tebe...
A lásko, děkuju..To tys mě je naučil poslouchat a já si při každé jejich písničce vzpomenu na Tebe. A na to tričko, které ti jednou ukradu :P..
Miluju Tě..
Jsi ten který mě dohání k šílenství, ale jen proto že bez Tebe už neumím žít <33


Ke svátku :))

29. července 2011 v 9:05 | Endy |  S foťákem v ruce..
Protože Endy měla nedávno svátek, tak s babinkou pekla dort. Tak se vám musím pochlubit :))


A pak že to neexistuje..

29. července 2011 v 8:58 | Endy |  "Tajný deník"
Přátelství mezi klukem a holkou,fakt jen kamarádství ve kterém nejde o nic víc. Existuje,fakt jako. A kdo nevěří tak je hloupej.
Ty naše debaty,to pošťuchování. A přitom mu můžu povykládat úplně všechno,a nikdo se to nedozví. Navíc, klučičí názor se někdy hodí,ne? To jak mi zkritizoval povídku, kterou si ještě přečetl aniž by mu to někdo dovolil. Ale měl pravdu,chtělo by to jiné téma a změnit pár věcí. A už to že sem ho nezabila za to že to čte,tak to něco vypovídá. Asik ho mám fakt ráda

A co se týče mého pobytu u babi?
Mám pocit že jsem v blázinci, nebo tam asi hodně brzo skončím. Vždyť to už není možné, já vím že oni už jsou starší, ale tak by snad mohli mít trochu rozumu a ne, nás furt jen okřikovat, ať neděláme to, nebo ono. Copak jsem úplně malé děti, které nic neví. Pokud já vím, tak už ne.
Navíc, zkombinuje-li se tohle s tím jak moc chci do Ovy, tak jsem dosti hnusná a nevrlá, protože už to fakt nezvládám. Potřebuju toho mojeho blázna :(...
Těším se na něj úplně maximálně. Ale asik dostanu infarkt až ho uvidím, bude bez vlasů, protože..No, to je jedno. Nemůžu to nikde,a nikomu říct. Slíbila jsem mu to :))..
Ale nedovedu si to představit, jelikož ho znám jen s dlouhýma vlasama, jakože fakt dlouhýma. Momentálně je má delší než já, a nebude je mít vůbec. It is crazy.
A mám pro něj dárek, asik mě zabije, ale to nevadí. Teda to řekl, bráška že mě zabije až to uvidí. No, uvidíme. Vždyť on je takový šílenec, že mu to bude připadat stejně jeblé jako mě, a budem oba spokojení. Ikdyž teda on si žádný dárek nezaslouží, nepopřál mi k svátku :(..Zapoměl :(..No,co stane se..

Jak na horské dráze..

25. července 2011 v 17:26 | Endy |  "Tajný deník"
Jo,tak přesně tak si připadám.V jednu chvíli uplně na dně,pak mega šťastná,potom zas tvrdý pád dolů,a tak furt dokola.Přestávám na to mít nervy,a přestává mě to bavit.
Měla jsem jet domů z HK v neděli,takže bych v pohodě stihla sraz.Ale ne,to by nebyla moje matka,aby si nevymyslela,že pojedem až v pondělí.Takže na sraz můžu zapomenout,ještě mi vykládá že na sraz můžu kdykoliv jindy,jenže jí asik nedochází že on je prostě v neděli,a pak až někdy bůhví kdy,protože ti lidi se všichni někam rozjedou.
A to ani nemluvím o tom jak se těším na Dejva.Ale kvůli ní si prostě musím počkat,jenže já už to nedávám,už teď máme oba dost.Já s ním konečně můžu být šťastná,a někdo to furt musí kurvit.Ale tak co bych chtěla,že? Moje maminka je expert na takové věci,pokaždé si něco vymyslí jinak než to mělo být,a než s tím všichni počítali. Takže si všeci musí měnit plány.Nebo je všem naruší tak že už to ani víc nejde.

Poučená a šťastná..

23. července 2011 v 20:38 | Endy |  "Tajný deník"
Konečně je jen můj..A nikomu ho nedám...
Ty chvíle kdy jsem trpěla,a on se trápil kvůli jiné stály za to..Konečně jsem dosáhla toho v co jsem pomalu ani nedoufala..Ale stalo se,a ten blázen je můj..A tentokrát se ho jen tak nevzdám..A nebudu ho podvádět,to už taky mám za sebou..Už bych nemohla to udělat,jemu ne..a Doufám že ani on mi..Protože tak moc jako z něj jsem v háji dlouho nebyla..Prostě ho miluju,nadevše.A udělám cokoli,aby to nedopadlo jak minule..Lásko,nechci o tebe přijít tak lehce jak minule..jsi můj ďáblík,kterého nikomu nedám ♥...

Když se řekne láska,
napadneš mě ty.
Snad to není maska,
kterou nasazuješ si..

Naše písnička ♥
První společná fotka,při které jsme všechny pohoršovali...

Si děláš srandu,ne?

19. července 2011 v 21:14 | Endy |  "Tajný deník"
Nesnáším sama sebe !!...
Hlavně z té mojí debility..
Pokurvit všechno co se dá...
Všechna pozitivní nálada z tábora je v háji,a stačilo k tomu jen pár dní..
No,hlavně ten jeden...
Zase Sraz,neříkám že tam není fajn,ale vrátit se přesně po měsíci na to samé místo..
Docela zabolí..
Navíc,když on je tak blízko..
A ještě potom,vidět jak brečí..
Kvůli té blbce,nesnáším ji...
Ona si neuvědomuje co může mít.. Být na jejím místě,tak žádná jiná nemá šanci...
Nikomu bych ho nedala,ale takhle?..
Leda kamarádka..
Tak alespon tak..Snažit se mu pomoct,psychicky...
Snad mu to alespon trochu pomůže..
No, SMSky ve 4 ráno?...Ale tak proč ne..
Když jsem nespala,a ťapala ke Klárce z benzínky...
Prostě..
Tebe mi nikdo nenahradí..
A jestli tě tam včera fakt nechali,absolitně v píči, a samotného...tak je půjdu dobít všechny najednou !!...Táborová :)))

17. července 2011 v 22:14 | Endy |  Hudba
Podvod...
Na dlani jednu z tvých řas, do tmy se koukám,
hraju si písničky tvý, co jsem ti psal,
je skoro půlnoc a z kostela zvon mi noc připomíná,
půjdu se mejt a pozhasínám, co bude dál?